A Kazincbarcikát fogadta a bajnokságban a leány U14-es csapat. A mérkőzés nagyon egyoldalú volt, sima hazai győzelmet hozott. Rengeteg szép akcióból és pontrúgásból szerzett gólokat a Szpari. A kapu előtt ha pontosabb a hazai csapat, akkor még nagyobb arányú győzelem is lehetett volna.

Nyíregyháza Spartacus leány U14- Kazincbarcika leány U14 18-0 (10-0)

Nyíregyháza: Pekk Lili, Veress Anna, Szalmás Vanda, Moravszki Hanna, Brekovszki Julianna, Pekk Luca, Birovecz Britta, Zsigó Dalma, Dalanics Korinna

Cserék: Benkő Kira, Szalontai Hajnalka, Huszár Hanna, Poczók Kincső, Balogh Virginia,Iski Kira

Gólszerzők: Pekk Luca (4) Dalanics Korinna(3) Benkő Kira(3) Balogh Virginia(3) Zsigó Dalma(2) Brekovszki Julianna(2) Veress Anna

Szaffián Szabolcs edző: - A mai mérkőzésen igazi játék nem alakult ki ami miatt nem tudom hibáztatni a lányokat, viszont nagyon örülök azoknak a szép pontrúgás figuráknak amiből több gólt is lőttünk. Gratulálok a lányoknak!