Mérkőzés menetrend

2021 - 2022. évi Utánpótlás csapatok mérkőzései

- Nyh.Spartacus-BJLA U15 2018. 08. 25. 11:00 3-3
DEAC - Nyh.Spartacus-BJLA U14 2018. 08. 25. 11:00 3-2
Nyh.Spartacus-BJLA U17 - Vác 2018. 08. 25. 13:00 3-2
Nyh.Spartacus-BJLA U16 - Újpest FC 2018. 08. 25. 13:00 4-0
Ferencváros - Nyh.Spartacus-BJLA U19 2018. 08. 25. 14:00 0-4
Nyh.Spartacus-BJLA U19 - Vasas 2018. 09. 01. 10:00 5-3
UTE - Nyh.Spartacus-BJLA U17 2018. 09. 01. 10:00 5-3
PMFC - Nyh.Spartacus-BJLA U16 2018. 09. 01. 10:00 0-1
Nyh.Spartacus-BJLA U15 - Újpest FC 2018. 09. 01. 10:00 3-0
Nyh.Spartacus-BJLA U14 - BVSC 2018. 09. 01. 10:00 2-3
Nyh.Spartacus-BJLA U19 - Budai FC 2018. 09. 08. 11:00 5-2
Nyh.Spartacus-BJLA U14 - 2018. 09. 08. 12:00 0-2
Nyh.Spartacus-BJLA U15 - Ikarus BSE 2018. 09. 08. 12:00 1-4
Gyirmót - Nyh.Spartacus-BJLA U17 2018. 09. 08. 12:00
- Nyh.Spartacus-BJLA U16 2018. 09. 08. 14:00
Nyh.Spartacus-BJLA U17 - Budai Futball Club 2018. 09. 15. 10:00 1-1
Nyh.Spartacus-BJLA U16 - Főnix Gold 2018. 09. 15. 10:00 2-2
UTE - Nyh.Spartacus-BJLA U15 2018. 09. 15. 12:00 5-1
KTE - Nyh.Spartacus-BJLA U14 2018. 09. 15. 12:00 3-3
KTE - Nyh.Spartacus-BJLA U19 2018. 09. 15. 15:00 0-1
Nyh.Spartacus-BJLA U14 - 2018. 09. 22. 10:00 1-1
Nyh.Spartacus-BJLA U15 - Illés 2018. 09. 22. 10:00 0-0
Nyh.Spartacus-BJLA U19 - ETO FC Győr 2018. 09. 22. 10:00 2-0
Paks - Nyh.Spartacus-BJLA U17 2018. 09. 22. 13:00 0-1
Tarpa - Nyh.Spartacus-BJLA U16 2018. 09. 22. 13:00 0-4
Nyh.Spartacus-BJLA U16 - DVTK 2018. 09. 29. 12:00 1-3
Nyh.Spartacus-BJLA U17 - Kaposvár 2018. 09. 29. 12:00
Kaposvár - Nyh.Spartacus-BJLA U15 2018. 09. 29. 12:00
Illés Akadémia - Nyh.Spartacus-BJLA U19 2018. 09. 29. 12:00
Szolnok - Nyh.Spartacus-BJLA U14 2018. 09. 29. 14:00
ZTE - Nyh.Spartacus-BJLA U17 2018. 10. 06. 10:00
ZTE - Nyh.Spartacus-BJLA U16 2018. 10. 06. 12:00
Nyh.Spartacus-BJLA U15 - Szeged 2018. 10. 06. 12:00
Nyh.Spartacus-BJLA U19 - Paks 2018. 10. 06. 13:00
Nyh.Spartacus-BJLA U14 - Sajóvölgye 2018. 10. 06. 14:00
Békéscsaba - Nyh.Spartacus-BJLA U19 2018. 10. 13. 11:00 1-2
Nyh.Spartacus-BJLA U17 - 2018. 10. 13. 12:00
Nyh.Spartacus-BJLA U16 - 2018. 10. 13. 12:00 3-1
Békéscsaba - Nyh.Spartacus-BJLA U14 2018. 10. 13. 13:00
- Nyh.Spartacus-BJLA U15 2018. 10. 13. 15:00
Nyh.Spartacus-BJLA U19 - DVTK 2018. 10. 20. 12:00
Nyh.Spartacus-BJLA U14 - Mezőkövesd 2018. 10. 20. 12:00
Nyh.Spartacus-BJLA U15 - 2018. 10. 20. 12:00
- Nyh.Spartacus-BJLA U16 2018. 10. 20. 14:00
MOL Fehérvár - Nyh.Spartacus-BJLA U17 2018. 10. 20. 14:00
Gödöllő - Nyh.Spartacus-BJLA U14 2018. 10. 27. 11:00
Nyh.Spartacus-BJLA U17 - MTK Budapest 2018. 10. 27. 12:00
Nyh.Spartacus-BJLA U16 - 2018. 10. 27. 12:00
Puskás Akadémia - Nyh.Spartacus-BJLA U19 2018. 10. 27. 12:00
- Nyh.Spartacus-BJLA U15 2018. 10. 27. 13:00
Nyh.Spartacus-BJLA U14 - Monor 2018. 10. 31. 10:00
Nyh.Spartacus-BJLA U15 - ZTE 2018. 10. 31. 10:00
Nyh.Spartacus-BJLA U19 - MTK Budapest 2018. 10. 31. 10:00
Dunaújváros - Nyh.Spartacus-BJLA U17 2018. 10. 31. 13:00
III. Kerület - Nyh.Spartacus-BJLA U16 2018. 10. 31. 13:00
Budapest-Honvéd - Nyh.Spartacus-BJLA U19 2018. 11. 10. 13:00
Nyh.Spartacus-BJLA U17 - Szeged 2018. 11. 10. 13:00
Nyh.Spartacus-BJLA U16 - MVSC-Miskolc 2018. 11. 10. 13:00
- Nyh.Spartacus-BJLA U15 2018. 11. 10. 14:00
Eger - Nyh.Spartacus-BJLA U14 2018. 11. 10. 14:00
Nyh.Spartacus-BJLA U15 - KTE 2018. 11. 17. 12:00
KTE - Nyh.Spartacus-BJLA U17 2018. 11. 17. 12:00
Nyh.Spartacus-BJLA U19 - Újpest FC 2018. 11. 17. 12:00
Nyh.Spartacus-BJLA U14 - UTE 2018. 11. 17. 14:00
KTE - Nyh.Spartacus-BJLA U16 2018. 11. 17. 14:00
Kelen SC - Nyh.Spartacus-BJLA U15 2018. 11. 24. 10:00
Nyh.Spartacus-BJLA U17 - Békéscsaba 2018. 11. 24. 12:00
Nyh.Spartacus-BJLA U16 - Békéscsaba 2018. 11. 24. 12:00
DVSC - Nyh.Spartacus-BJLA U19 2018. 11. 24. 13:00
Szeged - Nyh.Spartacus-BJLA U14 2018. 11. 24. 14:00
- Nyh.Spartacus-BJLA U17 2018. 12. 01. 10:00
Nyh.Spartacus-BJLA U15 - Sajóvölgye 2018. 12. 01. 12:00
- Nyh.Spartacus-BJLA U16 2018. 12. 01. 12:00
Nyh.Spartacus-BJLA U19 - MOL Fehérvár 2018. 12. 01. 13:00
Nyh.Spartacus-BJLA U14 - SBTC 2018. 12. 01. 15:00
Nyh.Spartacus-BJLA U19 - Ferencváros 2019. 02. 23. 14:00 3-0
Vác - Nyh.Spartacus-BJLA U17 2019. 02. 23. 15:00 0-1
Újpest FC - Nyh.Spartacus-BJLA U16 2019. 02. 23. 15:00 0-4
Nyh.Spartacus-BJLA U15 - 2019. 02. 23. 15:00 0-3
Nyh.Spartacus-BJLA U14 - DEAC 2019. 02. 23. 15:00 1-1
Vasas - Nyh.Spartacus-BJLA U19 2019. 03. 02. 14:00
Nyh.Spartacus-BJLA U17 - UTE 2019. 03. 02. 14:00
Nyh.Spartacus-BJLA U16 - PMFC 2019. 03. 02. 14:00
Újpest FC - Nyh.Spartacus-BJLA U15 2019. 03. 02. 14:00
BVSC - Nyh.Spartacus-BJLA U14 2019. 03. 02. 14:00
Nyh.Spartacus-BJLA U17 - Gyirmót 2019. 03. 09. 11:00
Nyh.Spartacus-BJLA U16 - 2019. 03. 09. 13:00
Budai FC - Nyh.Spartacus-BJLA U19 2019. 03. 09. 13:00
Ikarus BSE - Nyh.Spartacus-BJLA U15 2019. 03. 09. 14:00
- Nyh.Spartacus-BJLA U14 2019. 03. 09. 14:00
Budai Futball Club - Nyh.Spartacus-BJLA U17 2019. 03. 14. 10:00
Főnix Gold - Nyh.Spartacus-BJLA U16 2019. 03. 14. 10:00
Nyh.Spartacus-BJLA U19 - KTE 2019. 03. 14. 13:00
Nyh.Spartacus-BJLA U15 - UTE 2019. 03. 14. 13:00
Nyh.Spartacus-BJLA U14 - KTE 2019. 03. 14. 15:00
ETO FC Győr - Nyh.Spartacus-BJLA U19 2019. 03. 23. 10:00
Illés - Nyh.Spartacus-BJLA U15 2019. 03. 23. 10:00
Nyh.Spartacus-BJLA U16 - Tarpa 2019. 03. 23. 12:00
Nyh.Spartacus-BJLA U17 - Paks 2019. 03. 23. 12:00
- Nyh.Spartacus-BJLA U14 2019. 03. 23. 12:00
Kaposvár - Nyh.Spartacus-BJLA U17 2019. 03. 30. 10:30
Nyh.Spartacus-BJLA U19 - Illés Akadémia 2019. 03. 30. 12:00
DVTK - Nyh.Spartacus-BJLA U16 2019. 03. 30. 12:30
Nyh.Spartacus-BJLA U17 - ZTE 2019. 04. 06. 10:00
Nyh.Spartacus-BJLA U16 - ZTE 2019. 04. 06. 12:00
Szeged - Nyh.Spartacus-BJLA U15 2019. 04. 06. 13:00
Sajóvölgye - Nyh.Spartacus-BJLA U14 2019. 04. 06. 13:00
Paks - Nyh.Spartacus-BJLA U19 2019. 04. 06. 14:00
Nyh.Spartacus-BJLA U19 - Békéscsaba 2019. 04. 13. 12:00
- Nyh.Spartacus-BJLA U16 2019. 04. 13. 12:00
Nyh.Spartacus-BJLA U15 - 2019. 04. 13. 12:00
- Nyh.Spartacus-BJLA U17 2019. 04. 13. 14:00
Nyh.Spartacus-BJLA U14 - Békéscsaba 2019. 04. 13. 14:00
Nyh.Spartacus-BJLA U17 - MOL Fehérvár 2019. 04. 19. 12:00
DVTK - Nyh.Spartacus-BJLA U19 2019. 04. 19. 12:00
Nyh.Spartacus-BJLA U16 - 2019. 04. 19. 14:00
Nyh.Spartacus-BJLA U15 - 2019. 04. 27. 11:00
MTK Budapest - Nyh.Spartacus-BJLA U17 2019. 04. 27. 12:00
Nyh.Spartacus-BJLA U19 - Puskás Akadémia 2019. 04. 27. 13:00
Nyh.Spartacus-BJLA U14 - Gödöllő 2019. 04. 27. 13:00
- Nyh.Spartacus-BJLA U16 2019. 04. 27. 14:00
UTE - Nyh.Spartacus-BJLA U14 2019. 04. 28. 14:00
MTK Budapest - Nyh.Spartacus-BJLA U19 2019. 05. 02. 10:00
Monor - Nyh.Spartacus-BJLA U14 2019. 05. 04. 10:00
Nyh.Spartacus-BJLA U17 - Dunaújváros 2019. 05. 04. 11:00
Nyh.Spartacus-BJLA U16 - III. Kerület 2019. 05. 04. 11:00
ZTE - Nyh.Spartacus-BJLA U15 2019. 05. 04. 12:00
Nyh.Spartacus-BJLA U15 - Kaposvár 2019. 05. 08. 12:00
Nyh.Spartacus-BJLA U14 - Szolnok 2019. 05. 08. 12:00
Nyh.Spartacus-BJLA U19 - Budapest-Honvéd 2019. 05. 11. 12:00
Szeged - Nyh.Spartacus-BJLA U17 2019. 05. 11. 12:00
MVSC-Miskolc - Nyh.Spartacus-BJLA U16 2019. 05. 11. 12:00
Nyh.Spartacus-BJLA U15 - 2019. 05. 11. 13:00
Nyh.Spartacus-BJLA U14 - Eger 2019. 05. 11. 15:00
KTE - Nyh.Spartacus-BJLA U15 2019. 05. 18. 12:00
Újpest FC - Nyh.Spartacus-BJLA U19 2019. 05. 18. 12:00
Nyh.Spartacus-BJLA U17 - KTE 2019. 05. 18. 13:00
Nyh.Spartacus-BJLA U16 - KTE 2019. 05. 18. 13:00
UTE - Nyh.Spartacus-BJLA U14 2019. 05. 18. 14:00
Nyh.Spartacus-BJLA U14 - Szeged 2019. 05. 25. 10:00
Nyh.Spartacus-BJLA U15 - Kelen SC 2019. 05. 25. 10:00
Nyh.Spartacus-BJLA U19 - DVSC 2019. 05. 25. 12:00
Békéscsaba - Nyh.Spartacus-BJLA U16 2019. 05. 25. 13:00
Békéscsaba - Nyh.Spartacus-BJLA U17 2019. 05. 25. 15:00
Nyh.Spartacus-BJLA U16 - 2019. 06. 01. 12:00
Nyh.Spartacus-BJLA U17 - 2019. 06. 01. 12:00
MOL Fehérvár - Nyh.Spartacus-BJLA U19 2019. 06. 01. 13:00
Sajóvölgye - Nyh.Spartacus-BJLA U15 2019. 06. 01. 15:00
SBTC - Nyh.Spartacus-BJLA U14 2019. 06. 01. 15:00
Békéscsaba - Nyh.Spartacus-BJLA U19 2019. 08. 24. 12:00
Nyh.Spartacus-BJLA U17 - Szeged 2019. 08. 24. 12:00
Nyh.Spartacus-BJLA U16 - MVSC-Miskolc 2019. 08. 24. 12:00
- Nyh.Spartacus-BJLA U15 2019. 08. 24. 13:00
DEAC - Nyh.Spartacus-BJLA U14 2019. 08. 24. 13:00
Nyh.Spartacus-BJLA U14 - Mezőkövesd 2019. 08. 31. 10:00
KTE - Nyh.Spartacus-BJLA U17 2019. 08. 31. 11:00
KTE - Nyh.Spartacus-BJLA U16 2019. 08. 31. 13:00
Nyh.Spartacus-BJLA U19 - Puskás Akadémia 2019. 08. 31. 13:00
Nyh.Spartacus-BJLA U15 - 2019. 08. 31. 15:00
Nyh.Spartacus-BJLA U17 - 2019. 09. 07. 10:00
Nyh.Spartacus-BJLA U16 - 2019. 09. 07. 13:00
Újpest FC - Nyh.Spartacus-BJLA U19 2019. 09. 07. 14:00
UTE - Nyh.Spartacus-BJLA U15 2019. 09. 07. 16:00
KTE - Nyh.Spartacus-BJLA U14 2019. 09. 07. 16:00
Nyh.Spartacus-BJLA U19 - MOL Fehérvár 2019. 09. 14. 12:00
MOL Fehérvár - Nyh.Spartacus-BJLA U17 2019. 09. 14. 12:00
- Nyh.Spartacus-BJLA U16 2019. 09. 14. 12:00
Nyh.Spartacus-BJLA U15 - Újpest FC 2019. 09. 14. 12:00
Nyh.Spartacus-BJLA U14 - BVSC 2019. 09. 14. 12:00
Budai FC - Nyh.Spartacus-BJLA U19 2019. 09. 21. 12:00
Nyh.Spartacus-BJLA U17 - Gyirmót 2019. 09. 21. 12:00
Nyh.Spartacus-BJLA U16 - 2019. 09. 21. 12:00
KTE - Nyh.Spartacus-BJLA U15 2019. 09. 21. 12:00
UTE - Nyh.Spartacus-BJLA U14 2019. 09. 21. 13:00
KTE - Nyh.Spartacus-BJLA U17 2019. 09. 28. 10:00
III. Kerület - Nyh.Spartacus-BJLA U16 2019. 09. 28. 11:00
Nyh.Spartacus-BJLA U15 - Sajóvölgye 2019. 09. 28. 11:00
Nyh.Spartacus-BJLA U14 - SBTC 2019. 09. 28. 11:00
Nyh.Spartacus-BJLA U19 - Illés Akadémia 2019. 09. 28. 13:00
Nyh.Spartacus-BJLA U17 - Békéscsaba 2019. 10. 05. 11:00
Nyh.Spartacus-BJLA U16 - Békéscsaba 2019. 10. 05. 11:00
Eger - Nyh.Spartacus-BJLA U14 2019. 10. 05. 11:00
- Nyh.Spartacus-BJLA U15 2019. 10. 05. 12:00
Budapest-Honvéd - Nyh.Spartacus-BJLA U19 2019. 10. 05. 14:00
Nyh.Spartacus-BJLA U19 - MTK Budapest 2019. 10. 12. 10:00
Budai Futball Club - Nyh.Spartacus-BJLA U17 2019. 10. 12. 10:00
Főnix Gold - Nyh.Spartacus-BJLA U16 2019. 10. 12. 10:00
Nyh.Spartacus-BJLA U15 - ZTE 2019. 10. 12. 10:00
Nyh.Spartacus-BJLA U14 - Monor 2019. 10. 12. 12:00
Nyh.Spartacus-BJLA U16 - ZTE 2019. 10. 19. 10:00
Nyh.Spartacus-BJLA U17 - ZTE 2019. 10. 19. 10:00
- Nyh.Spartacus-BJLA U14 2019. 10. 19. 12:00
Ikarus BSE - Nyh.Spartacus-BJLA U15 2019. 10. 19. 12:00
Paks - Nyh.Spartacus-BJLA U19 2019. 10. 19. 13:00
Nyh.Spartacus-BJLA U15 - Illés 2019. 10. 26. 10:00
Nyh.Spartacus-BJLA U14 - 2019. 10. 26. 12:00
Nyh.Spartacus-BJLA U19 - KTE 2019. 10. 26. 13:00
Paks - Nyh.Spartacus-BJLA U17 2019. 10. 26. 13:00
Tarpa - Nyh.Spartacus-BJLA U16 2019. 10. 26. 13:00
Békéscsaba - Nyh.Spartacus-BJLA U14 2019. 10. 30. 10:00
DEAC - Nyh.Spartacus-BJLA U15 2019. 10. 30. 12:00
Nyh.Spartacus-BJLA U17 - MTK Budapest 2019. 10. 30. 12:30
Nyh.Spartacus-BJLA U16 - 2019. 10. 30. 14:30
DVTK - Nyh.Spartacus-BJLA U19 2019. 11. 02. 11:00
Kaposvár - Nyh.Spartacus-BJLA U17 2019. 11. 09. 11:00
DVTK - Nyh.Spartacus-BJLA U16 2019. 11. 09. 11:00
Nyh.Spartacus-BJLA U15 - 2019. 11. 09. 11:00
Nyh.Spartacus-BJLA U19 - Ferencváros 2019. 11. 09. 13:00
Nyh.Spartacus-BJLA U14 - Gödöllő 2019. 11. 09. 13:00
ETO FC Győr - Nyh.Spartacus-BJLA U19 2019. 11. 16. 10:00
Nyh.Spartacus-BJLA U17 - 2019. 11. 16. 12:30
Szeged - Nyh.Spartacus-BJLA U15 2019. 11. 16. 13:00
Sajóvölgye - Nyh.Spartacus-BJLA U14 2019. 11. 16. 13:00
Nyh.Spartacus-BJLA U16 - 2019. 11. 16. 14:30
Szeged - Nyh.Spartacus-BJLA U14 2019. 11. 23. 10:00
Kelen SC - Nyh.Spartacus-BJLA U15 2019. 11. 23. 12:00
Nyh.Spartacus-BJLA U17 - Vác 2019. 11. 23. 12:00
Nyh.Spartacus-BJLA U16 - Újpest FC 2019. 11. 23. 14:00
Nyh.Spartacus-BJLA U15 - Kaposvár 2019. 11. 27. 12:00
Nyh.Spartacus-BJLA U14 - Szolnok 2019. 11. 27. 12:00
UTE - Nyh.Spartacus-BJLA U17 2019. 11. 30. 10:00
PMFC - Nyh.Spartacus-BJLA U16 2019. 11. 30. 10:00
Nyh.Spartacus-BJLA U19 - DVSC 2019. 12. 01. 11:00
MVSC-Miskolc - Nyh.Spartacus-BJLA U16 2020. 02. 22. 11:00
Nyh.Spartacus-BJLA U15 - 2020. 02. 22. 11:00
Nyh.Spartacus-BJLA U19 - Békéscsaba 2020. 02. 22. 12:00
Szeged - Nyh.Spartacus-BJLA U17 2020. 02. 22. 12:00
Nyh.Spartacus-BJLA U14 - DEAC 2020. 02. 22. 13:00
Nyh.Spartacus-BJLA U17 - KTE 2020. 02. 27. 14:00
Nyh.Spartacus-BJLA U16 - KTE 2020. 02. 27. 14:00
Puskás Akadémia - Nyh.Spartacus-BJLA U19 2020. 02. 29. 13:00
Mezőkövesd - Nyh.Spartacus-BJLA U14 2020. 02. 29. 13:30
- Nyh.Spartacus-BJLA U15 2020. 02. 29. 15:30
Nyh.Spartacus-BJLA U19 - Újpest FC 2020. 03. 07. 12:00
- Nyh.Spartacus-BJLA U17 2020. 03. 07. 12:00
Nyh.Spartacus-BJLA U15 - UTE 2020. 03. 07. 13:00
- Nyh.Spartacus-BJLA U16 2020. 03. 07. 14:00
Nyh.Spartacus-BJLA U14 - KTE 2020. 03. 07. 15:00
Nyh.Spartacus-BJLA U17 - MOL Fehérvár 2020. 03. 14. 13:00
Újpest FC - Nyh.Spartacus-BJLA U15 2020. 03. 14. 13:00
MOL Fehérvár - Nyh.Spartacus-BJLA U19 2020. 03. 14. 14:00
Nyh.Spartacus-BJLA U16 - 2020. 03. 14. 15:00
BVSC - Nyh.Spartacus-BJLA U14 2020. 03. 14. 15:00
SBTC - Nyh.Spartacus-BJLA U14 2020. 03. 28. 12:00
KTE - Nyh.Spartacus-BJLA U17 2020. 08. 29. 12:00
KTE - Nyh.Spartacus-BJLA U16 2020. 08. 29. 12:00
Nyh.Spartacus-BJLA U14 - SBTC 2020. 08. 29. 13:00
Puskás Akadémia - Nyh.Spartacus-BJLA U19 2020. 08. 29. 13:00
Nyh.Spartacus-BJLA U15 - Sajóvölgye 2020. 08. 29. 13:00
Nyh.Spartacus-BJLA U17 - Budai Futball Club 2020. 09. 05. 10:00
Nyh.Spartacus-BJLA U16 - Főnix Gold 2020. 09. 05. 10:00
Mezőkövesd - Nyh.Spartacus-BJLA U14 2020. 09. 05. 13:30
- Nyh.Spartacus-BJLA U15 2020. 09. 05. 15:30
Nyh.Spartacus-BJLA U14 - Szolnok 2020. 09. 12. 12:00
Nyh.Spartacus-BJLA U15 - Kaposvár 2020. 09. 12. 12:00
Vác - Nyh.Spartacus-BJLA U17 2020. 09. 12. 13:30
ZTE - Nyh.Spartacus-BJLA U16 2020. 09. 12. 15:30
UTE - Nyh.Spartacus-BJLA U14 2020. 09. 19. 13:00
UTE - Nyh.Spartacus-BJLA U15 2020. 09. 19. 13:00
MVSC-Miskolc - Nyh.Spartacus-BJLA U16 2020. 09. 19. 13:00
Nyh.Spartacus-BJLA U19 - Paks 2020. 09. 19. 14:00
Szeged - Nyh.Spartacus-BJLA U17 2020. 09. 19. 14:00
Nyh.Spartacus-BJLA U19 - Vasas 2020. 10. 03. 13:00
Sajóvölgye - Nyh.Spartacus-BJLA U14 2020. 10. 03. 13:00
Szeged - Nyh.Spartacus-BJLA U15 2020. 10. 03. 13:00
MTK Budapest - Nyh.Spartacus-BJLA U19 2020. 10. 10. 12:00
Nyh.Spartacus-BJLA U15 - Ikarus BSE 2020. 10. 10. 13:00
Nyh.Spartacus-BJLA U14 - 2020. 10. 10. 13:00
Nyh.Spartacus-BJLA U17 - Dunaújváros 2020. 10. 12. 13:00
Nyh.Spartacus-BJLA U16 - III. Kerület 2020. 10. 12. 13:00
DVTK - Nyh.Spartacus-BJLA U19 2020. 10. 17. 13:00
Nyh.Spartacus-BJLA U14 - DEAC 2020. 10. 28. 14:00
Tarpa - Nyh.Spartacus-BJLA U16 2020. 11. 08. 14:00
Paks - Nyh.Spartacus-BJLA U17 2020. 11. 08. 14:00
Ferencváros - Nyh.Spartacus-BJLA U19 2020. 11. 11. 14:00
Nyh.Spartacus-BJLA U17 - Kaposvár 2020. 11. 14. 12:00
Nyh.Spartacus-BJLA U16 - DVTK 2020. 11. 14. 14:00
UTE - Nyh.Spartacus-BJLA U17 2020. 11. 20. 13:00
DVSC - Nyh.Spartacus-BJLA U19 2020. 11. 21. 11:00
Nyh.Spartacus-BJLA U14 - BVSC 2020. 11. 21. 14:00
Nyh.Spartacus-BJLA U19 - ETO FC Győr 2020. 11. 25. 10:00
KTE - Nyh.Spartacus-BJLA U15 2020. 11. 27. 12:00
KTE - Nyh.Spartacus-BJLA U14 2020. 11. 27. 12:00
Nyh.Spartacus-BJLA U19 - Budapest-Honvéd 2020. 11. 28. 12:00
Nyh.Spartacus-BJLA U17 - Békéscsaba 2020. 11. 28. 12:00
Nyh.Spartacus-BJLA U16 - Békéscsaba 2020. 11. 28. 14:00
Nyh.Spartacus-BJLA U15 - Újpest FC 2020. 12. 02. 14:00
Kelen SC - Nyh.Spartacus-BJLA U15 2021. 02. 06. 10:00
Újpest FC - Nyh.Spartacus-BJLA U16 2021. 02. 06. 14:00
SBTC - Nyh.Spartacus-BJLA U14 2021. 02. 21. 12:00
Sajóvölgye - Nyh.Spartacus-BJLA U15 2021. 02. 21. 12:00
Nyh.Spartacus-BJLA U14 - Mezőkövesd 2021. 02. 27. 12:00
Nyh.Spartacus-BJLA U15 - 2021. 02. 27. 12:00
Kaposvár - Nyh.Spartacus-BJLA U15 2021. 03. 06. 12:00
Szolnok - Nyh.Spartacus-BJLA U14 2021. 03. 06. 12:00
MTK Budapest - Nyh.Spartacus-BJLA U19 2021. 03. 06. 14:00
Nyh.Spartacus-BJLA U19 - Budapest-Honvéd 2021. 03. 12. 13:00
Gyirmót - Nyh.Spartacus-BJLA U17 2021. 03. 13. 11:00
Nyh.Spartacus-BJLA U14 - UTE 2021. 03. 13. 12:00
Nyh.Spartacus-BJLA U15 - UTE 2021. 03. 13. 13:00
- Nyh.Spartacus-BJLA U16 2021. 03. 14. 11:00
Nyh.Spartacus-BJLA U16 - 2021. 03. 20. 10:00
DVSC - Nyh.Spartacus-BJLA U19 2021. 03. 20. 10:30
Nyh.Spartacus-BJLA U19 - Illés Akadémia 2021. 03. 27. 10:00
- Nyh.Spartacus-BJLA U16 2021. 03. 27. 10:00
Nyh.Spartacus-BJLA U14 - Sajóvölgye 2021. 03. 27. 12:00
Nyh.Spartacus-BJLA U15 - Szeged 2021. 03. 27. 13:00
Nyh.Spartacus-BJLA U17 - Paks 2021. 03. 27. 14:00
Nyh.Spartacus-BJLA U19 - ETO FC Győr 2021. 03. 31. 10:00
- Nyh.Spartacus-BJLA U17 2021. 04. 01. 12:00
Ikarus BSE - Nyh.Spartacus-BJLA U15 2021. 04. 03. 12:00
- Nyh.Spartacus-BJLA U14 2021. 04. 03. 14:00
Nyh.Spartacus-BJLA U16 - DVTK 2021. 04. 05. 13:00
Nyh.Spartacus-BJLA U15 - Kelen SC 2021. 04. 10. 11:00
Nyh.Spartacus-BJLA U14 - Szeged 2021. 04. 10. 12:00
Tarpa - Nyh.Spartacus-BJLA U16 2021. 04. 10. 13:00
Ferencváros - Nyh.Spartacus-BJLA U19 2021. 04. 10. 14:00
ZTE - Nyh.Spartacus-BJLA U15 2021. 04. 16. 10:00
Monor - Nyh.Spartacus-BJLA U14 2021. 04. 16. 12:00
Nyh.Spartacus-BJLA U17 - ZTE 2021. 04. 17. 10:00
Vasas - Nyh.Spartacus-BJLA U19 2021. 04. 17. 13:00
- Nyh.Spartacus-BJLA U16 2021. 04. 17. 14:00
Nyh.Spartacus-BJLA U15 - 2021. 04. 24. 10:00
Nyh.Spartacus-BJLA U14 - Eger 2021. 04. 24. 10:00
Szeged - Nyh.Spartacus-BJLA U17 2021. 04. 24. 12:00
Nyh.Spartacus-BJLA U19 - MTK Budapest 2021. 04. 24. 13:00
- Nyh.Spartacus-BJLA U14 2021. 04. 27. 13:00
Nyh.Spartacus-BJLA U16 - 2021. 04. 28. 10:00
Nyh.Spartacus-BJLA U15 - DEAC 2021. 04. 28. 10:00
- Nyh.Spartacus-BJLA U14 2021. 05. 01. 10:00
Budapest-Honvéd - Nyh.Spartacus-BJLA U19 2021. 05. 01. 13:00
Nyh.Spartacus-BJLA U16 - 2021. 05. 01. 14:00
Nyh.Spartacus-BJLA U15 - UTE 2021. 05. 05. 13:00
Nyh.Spartacus-BJLA U16 - 2021. 05. 05. 14:00
- Nyh.Spartacus-BJLA U16 2021. 05. 08. 10:00
Nyh.Spartacus-BJLA U19 - DVSC 2021. 05. 08. 12:00
Nyh.Spartacus-BJLA U17 - 2021. 05. 10. 11:00
Nyh.Spartacus-BJLA U16 - DVTK 2021. 05. 12. 12:00
ZTE - Nyh.Spartacus-BJLA U17 2021. 05. 15. 11:00
Illés Akadémia - Nyh.Spartacus-BJLA U19 2021. 05. 15. 12:00
- Nyh.Spartacus-BJLA U16 2021. 05. 15. 14:00
Nyh.Spartacus-BJLA U17 - ZTE 2021. 05. 19. 10:00
Nyh.Spartacus-BJLA U15 - KTE 2021. 05. 21. 14:00
Nyh.Spartacus-BJLA U14 - KTE 2021. 05. 21. 14:00
ETO FC Győr - Nyh.Spartacus-BJLA U19 2021. 05. 22. 12:00
Nyh.Spartacus-BJLA U17 - 2021. 05. 22. 12:00
DVTK - Nyh.Spartacus-BJLA U16 2021. 05. 22. 12:00
Nyh.Spartacus-BJLA U19 - Illés Akadémia 2021. 05. 26. 11:00
DEAC - Nyh.Spartacus-BJLA U14 2021. 05. 26. 12:00
- Nyh.Spartacus-BJLA U15 2021. 05. 26. 12:00
Dunaújváros - Nyh.Spartacus-BJLA U17 2021. 05. 29. 11:00
Nyh.Spartacus-BJLA U19 - Ferencváros 2021. 05. 29. 12:00
Ikarus BSE - Nyh.Spartacus-BJLA U15 2021. 05. 29. 12:00
Nyh.Spartacus-BJLA U16 - Tarpa 2021. 05. 31. 12:00
DEAC - Nyh.Spartacus-BJLA U15 2021. 06. 04. 10:00
Békéscsaba - Nyh.Spartacus-BJLA U14 2021. 06. 04. 10:00
Paks - Nyh.Spartacus-BJLA U17 2021. 06. 05. 12:00
Nyh.Spartacus-BJLA U19 - Nyh.Spartacus-BJLA U19 2021. 08. 21. 12:00
Nyh.Spartacus-BJLA U17 - Nyh.Spartacus-BJLA U17 2021. 08. 21. 12:00
Nyh.Spartacus-BJLA U16 - Nyh.Spartacus-BJLA U16 2021. 08. 22. 18:00
Nyh.Spartacus-BJLA U15 - Nyh.Spartacus-BJLA U15 2021. 08. 22. 18:00
Nyh.Spartacus-BJLA U14 - Nyh.Spartacus-BJLA U14 2021. 08. 22. 18:00
Sajóvölgye - Nyh.Spartacus-BJLA U15 2021. 08. 28. 11:00
DVTK - Nyh.Spartacus-BJLA U19 2021. 08. 28. 12:00
Gödöllő - Nyh.Spartacus-BJLA U14 2021. 08. 28. 12:00
Paks - Nyh.Spartacus-BJLA U17 2021. 08. 28. 14:00
Nyh.Spartacus-BJLA U19 - Puskás Akadémia 2021. 09. 04. 10:00
Nyh.Spartacus-BJLA U14 - SBTC 2021. 09. 04. 12:00
Nyh.Spartacus-BJLA U15 - Szeged 2021. 09. 04. 12:00
Nyh.Spartacus-BJLA U16 - III. Kerület 2021. 09. 04. 12:00
Nyh.Spartacus-BJLA U16 - Főnix Gold 2021. 09. 11. 10:00
Budapest-Honvéd - Nyh.Spartacus-BJLA U19 2021. 09. 11. 12:00
Nyh.Spartacus-BJLA U17 - ZTE 2021. 09. 11. 12:00
UTE - Nyh.Spartacus-BJLA U15 2021. 09. 11. 12:00
Mezőkövesd - Nyh.Spartacus-BJLA U14 2021. 09. 12. 12:00
Szeged - Nyh.Spartacus-BJLA U17 2021. 09. 18. 10:00
Nyh.Spartacus-BJLA U15 - ZTE 2021. 09. 18. 10:00
Nyh.Spartacus-BJLA U14 - Eger 2021. 09. 18. 10:00
Békéscsaba - Nyh.Spartacus-BJLA U16 2021. 09. 18. 11:00
Nyh.Spartacus-BJLA U19 - Vasas 2021. 09. 18. 12:00
Nyh.Spartacus-BJLA U17 - Dunaújváros 2021. 09. 25. 10:00
Nyh.Spartacus-BJLA U16 - Tarpa 2021. 09. 25. 12:00
Szeged - Nyh.Spartacus-BJLA U14 2021. 09. 25. 12:00
DEAC - Nyh.Spartacus-BJLA U15 2021. 09. 25. 12:00
MOL Fehérvár - Nyh.Spartacus-BJLA U19 2021. 09. 26. 12:00
Nyh.Spartacus-BJLA U19 - Ferencváros 2021. 10. 02. 11:00
Nyh.Spartacus-BJLA U15 - KTE 2021. 10. 02. 12:00
KTE - Nyh.Spartacus-BJLA U16 2021. 10. 02. 12:00
Nyh.Spartacus-BJLA U14 - BVSC 2021. 10. 02. 13:00
MOL Fehérvár - Nyh.Spartacus-BJLA U17 2021. 10. 03. 12:00
Monor - Nyh.Spartacus-BJLA U14 2021. 10. 09. 10:00
Újpest FC - Nyh.Spartacus-BJLA U15 2021. 10. 09. 12:00
Nyh.Spartacus-BJLA U16 - Kaposvár 2021. 10. 09. 12:00
Nyh.Spartacus-BJLA U17 - UTE 2021. 10. 09. 12:00
Nyh.Spartacus-BJLA U14 - KTE 2021. 10. 16. 10:00
Nyh.Spartacus-BJLA U15 - Kelen SC 2021. 10. 16. 10:00
DVSC - Nyh.Spartacus-BJLA U19 2021. 10. 16. 11:00
Békéscsaba - Nyh.Spartacus-BJLA U17 2021. 10. 16. 14:00
Újpest FC - Nyh.Spartacus-BJLA U16 2021. 10. 22. 13:00
UTE - Nyh.Spartacus-BJLA U14 2021. 10. 27. 13:00
Illés Akadémia - Nyh.Spartacus-BJLA U19 2021. 10. 29. 12:00
Kaposvár - Nyh.Spartacus-BJLA U15 2021. 10. 30. 10:00
Nyh.Spartacus-BJLA U17 - ZTE 2021. 10. 30. 10:00
Nyh.Spartacus-BJLA U17 - Budai Futball Club 2021. 10. 30. 13:00
Nyh.Spartacus-BJLA U15 - Illés 2021. 11. 06. 10:00
Nyh.Spartacus-BJLA U19 - Újpest FC 2021. 11. 06. 12:00
Nyh.Spartacus-BJLA U14 - DEAC 2021. 11. 06. 13:00
KTE - Nyh.Spartacus-BJLA U17 2021. 11. 06. 13:00
Nyh.Spartacus-BJLA U17 - Kaposvár 2021. 11. 13. 10:00
DVTK - Nyh.Spartacus-BJLA U16 2021. 11. 13. 12:00
Ikarus BSE - Nyh.Spartacus-BJLA U15 2021. 11. 13. 12:00
ETO FC Győr - Nyh.Spartacus-BJLA U19 2021. 11. 20. 12:00
Nyh.Spartacus-BJLA U19 - MTK Budapest 2021. 11. 27. 12:00