Teljes bajnoki menetrend

2023 - 2024. évi Merkantil Bank Liga NBII.
Férfi Felnőtt Nagypályás Labdarúgó bajnokság programja

Nyíregyháza Spartacus FC - BFC Siófok 2023. 07. 30. 17:30 2-0
Duna Aszfalt TV SE - Nyíregyháza Spartacus FC 2023. 08. 06. 19:00 1-1
Nyíregyháza Spartacus FC - Budapest Honvéd 2023. 08. 13. 17:30 0-0
Haladás - Nyíregyháza Spartacus FC 2023. 08. 16. 17:30 1-1
Nyíregyháza Spartacus FC - Győri ETO 2023. 08. 19. 17:30 3-2
Soroksár SC - Nyíregyháza Spartacus FC 2023. 08. 27. 17:30 1-2
Nyíregyháza Spartacus FC - Budafoki MTE 2023. 09. 03. 16:00 2-0
Szeged 2011 – Grosics Akadémia - Nyíregyháza Spartacus FC 2023. 09. 24. 17:00 1-1
Nyíregyháza Spartacus FC - CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 2023. 09. 27. 16:00 2-0
Pécsi MFC - Nyíregyháza Spartacus FC 2023. 10. 02. 20:00 0-4
Nyíregyháza Spartacus FC - Kazincbarcika 2023. 10. 08. 15:00 1-0
Vasas FC - Nyíregyháza Spartacus FC 2023. 10. 22. 17:00 3-0
Nyíregyháza Spartacus FC - FC Ajka 2023. 10. 29. 13:00 2-1
Gyirmót FC Győr - Nyíregyháza Spartacus FC 2023. 11. 05. 13:00 2-4
Nyíregyháza Spartacus FC - BVSC 2023. 11. 12. 13:00 2-0
Aquital FC Csákvár - Nyíregyháza Spartacus FC 2023. 11. 26. 13:00 1-7
Nyíregyháza Spartacus FC - HR-Rent Kozármisleny FC 2023. 12. 04. 18:00 5-1
BFC Siófok - Nyíregyháza Spartacus FC 2023. 12. 10. 13:00 1-3
Nyíregyháza Spartacus FC - Duna Aszfalt TV SE 2024. 02. 04. 14:00 2-0
Budapest Honvéd - Nyíregyháza Spartacus FC 2024. 02. 11. 14:00 1-1
Nyíregyháza Spartacus FC - Haladás 2024. 02. 18. 14:00 2-1
Győri ETO - Nyíregyháza Spartacus FC 2024. 02. 26. 20:00
Nyíregyháza Spartacus FC - Soroksár SC 2024. 03. 04. 20:00
Budafoki MTE - Nyíregyháza Spartacus FC 2024. 03. 10. 14:00
Nyíregyháza Spartacus FC - Szeged 2011 – Grosics Akadémia 2024. 03. 17. 14:00
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR - Nyíregyháza Spartacus FC 2024. 03. 31. 16:00
Nyíregyháza Spartacus FC - Pécsi MFC 2024. 04. 07. 16:00
Kazincbarcika - Nyíregyháza Spartacus FC 2024. 04. 14. 17:00
Nyíregyháza Spartacus FC - Vasas FC 2024. 04. 21. 17:00
FC Ajka - Nyíregyháza Spartacus FC 2024. 04. 28. 17:00
Nyíregyháza Spartacus FC - Gyirmót FC Győr 2024. 05. 05. 17:00
BVSC - Nyíregyháza Spartacus FC 2024. 05. 12. 17:00
Nyíregyháza Spartacus FC - Aquital FC Csákvár 2024. 05. 19. 17:00
HR-Rent Kozármisleny FC - Nyíregyháza Spartacus FC 2024. 05. 26. 17:00