Teljes bajnoki menetrend

2020 - 2021. évi Merkantil Bank Liga NBII.
Férfi Felnőtt Nagypályás Labdarúgó bajnokság programja
1 - 20. forduló

Kaposvári Rákóczi FC - Nyíregyháza Spartacus FC 2020. 08. 01. 20:00 0-1
Nyíregyháza Spartacus FC - Pécsi MFC 2020. 08. 05. 19:00 2-0
Soroksár SC - Nyíregyháza Spartacus FC 2020. 08. 09. 17:30 0-1
Nyíregyháza Spartacus FC - Dorogi FC 2020. 08. 16. 19:00 1-1
DEAC - Nyíregyháza Spartacus FC 2020. 08. 23. 17:30 1-0
Győri ETO - Nyíregyháza Spartacus FC 2020. 08. 26. 19:00 1-0
Nyíregyháza Spartacus FC - Kazincbarcikai BSC 2020. 08. 30. 19:00 1-0
Békéscsaba 1912 Előre - Nyíregyháza Spartacus FC 2020. 09. 13. 17:00 2-0
Nyíregyháza Spartacus FC - Aquital FC Csákvár 2020. 09. 16. 19:00 2-1
Szentlőrinc - Nyíregyháza Spartacus FC 2020. 09. 27. 16:00
Nyíregyháza Spartacus FC - Haladás 2020. 10. 04. 17:00
Budaörsi SC - Nyíregyháza Spartacus FC 2020. 10. 18. 14:30
Nyíregyháza Spartacus FC - DVSC 2020. 10. 25. 17:00
BFC Siófok - Nyíregyháza Spartacus FC 2020. 11. 01. 13:30
Nyíregyháza Spartacus FC - Szolnoki MÁV FC 2020. 11. 04. 18:00
Gyirmót FC Győr - Nyíregyháza Spartacus FC 2020. 11. 08. 17:00
Nyíregyháza Spartacus FC - Szeged 2011 – Grosics Akadémia 2020. 11. 22. 17:00
Vasas FC - Nyíregyháza Spartacus FC 2020. 11. 25. 18:00
Nyíregyháza Spartacus FC - FC Ajka 2020. 11. 29. 17:00
Nyíregyháza Spartacus FC - Kaposvári Rákóczi FC 2020. 12. 06. 17:00
Pécsi MFC - Nyíregyháza Spartacus FC 2020. 12. 13. 13:00
Nyíregyháza Spartacus FC - Soroksár SC 2021. 01. 31. 13:00
Dorogi FC - Nyíregyháza Spartacus FC 2021. 02. 07. 13:00
Nyíregyháza Spartacus FC - DEAC 2021. 02. 14. 13:00
Nyíregyháza Spartacus FC - Győri ETO 2021. 02. 21. 14:00
Kazincbarcikai BSC - Nyíregyháza Spartacus FC 2021. 02. 28. 13:00
Nyíregyháza Spartacus FC - Békéscsaba 1912 Előre 2021. 03. 07. 15:00
Aquital FC Csákvár - Nyíregyháza Spartacus FC 2021. 03. 14. 15:00
Nyíregyháza Spartacus FC - Szentlőrinc 2021. 03. 21. 15:00
Haladás - Nyíregyháza Spartacus FC 2021. 04. 04. 15:00
Nyíregyháza Spartacus FC - Budaörsi SC 2021. 04. 07. 16:00
DVSC - Nyíregyháza Spartacus FC 2021. 04. 11. 17:00
Nyíregyháza Spartacus FC - BFC Siófok 2021. 04. 18. 17:00
Szolnoki MÁV FC - Nyíregyháza Spartacus FC 2021. 04. 25. 16:00
Nyíregyháza Spartacus FC - Gyirmót FC Győr 2021. 04. 28. 17:00
Szeged 2011 – Grosics Akadémia - Nyíregyháza Spartacus FC 2021. 05. 02. 17:00
Nyíregyháza Spartacus FC - Vasas FC 2021. 05. 09. 17:00
FC Ajka - Nyíregyháza Spartacus FC 2021. 05. 16. 17:00