Mérkőzés menetrend

2018 - 2019. évi Női csapatok mérkőzései

Nyíregyháza Spartacus FC - Kazincbarcika 2018. 08. 25. 17:00 8-0
Gyulai Amazonok - Nyíregyháza Spartacus FC 2018. 09. 02. 11:00 4-9
Nyíregyháza Spartacus FC - Soroksár 2018. 09. 15. 17:00 3-1
Nyíregyháza Spartacus FC - Vasas 2018. 09. 22. 16:00 2-2
Monori SE - Nyíregyháza Spartacus FC 2018. 09. 29. 12:00 2-5
Nyíregyháza Spartacus FC - Nyírség NSC 2018. 10. 13. 15:30 1-2
Szolnok - Nyíregyháza Spartacus FC 2018. 10. 17. 19:00 0-1
Újpest FC - Nyíregyháza Spartacus FC 2018. 10. 28. 13:00
Nyíregyháza Spartacus FC - Nagymágocs 2018. 11. 10. 12:00
Kazincbarcika - Nyíregyháza Spartacus FC 2019. 03. 03. 14:00
Nyíregyháza Spartacus FC - Gyulai Amazonok 2019. 03. 09. 15:00 2-2
Soroksár - Nyíregyháza Spartacus FC 2019. 03. 17. 13:00
Vasas - Nyíregyháza Spartacus FC 2019. 03. 31. 17:00
Nyíregyháza Spartacus FC - Monori SE 2019. 04. 06. 16:00 3-1
Nyírség NSC - Nyíregyháza Spartacus FC 2019. 04. 14. 14:00
Nyíregyháza Spartacus FC - Újpest FC 2019. 04. 27. 16:00
Nagymágocs - Nyíregyháza Spartacus FC 2019. 05. 04. 15:00
Nyíregyháza Spartacus FC - Soroksár 2019. 08. 25. 16:00
Újpest FC - Nyíregyháza Spartacus FC 2019. 09. 01. 15:00
Nyíregyháza Spartacus FC - Monori SE 2019. 09. 08. 16:00
Vasas - Nyíregyháza Spartacus FC 2019. 09. 22. 15:00
Nyíregyháza Spartacus FC - Nyírség NSC 2019. 09. 29. 15:00
Hatvan - Nyíregyháza Spartacus FC 2019. 10. 06. 14:00
Nyíregyháza Spartacus FC - Hajdúszoboszló 2019. 10. 20. 14:00
Kazincbarcika - Nyíregyháza Spartacus FC 2019. 10. 27. 13:00
Nagymágocs - Nyíregyháza Spartacus FC 2019. 11. 16. 14:00
Nyíregyháza Spartacus FC - Szolnok 2019. 11. 24. 14:00
Soroksár - Nyíregyháza Spartacus FC 2020. 03. 08. 14:00
Nyíregyháza Spartacus FC - Újpest FC 2020. 03. 14. 14:00
Monori SE - Nyíregyháza Spartacus FC 2020. 03. 21. 14:00
Nyíregyháza Spartacus FC - Vasas 2020. 03. 29. 14:00
Nyírség NSC - Nyíregyháza Spartacus FC 2020. 04. 04. 14:00
Nyíregyháza Spartacus FC - Hatvan 2020. 04. 10. 14:00
Hajdúszoboszló - Nyíregyháza Spartacus FC 2020. 04. 18. 16:00
Nyíregyháza Spartacus FC - Kazincbarcika 2020. 04. 26. 14:00
Nyíregyháza Spartacus FC - Nagymágocs 2020. 05. 01. 15:00
Cigánd SE - Nyíregyháza Spartacus FC 2020. 08. 29. 18:30 2-2
Monori SE - Nyíregyháza Spartacus FC 2020. 09. 06. 15:00
Nyíregyháza Spartacus FC - Kazincbarcika 2020. 09. 12. 16:00
Vasas - Nyíregyháza Spartacus FC 2020. 09. 20. 14:00
Nagymágocs - Nyíregyháza Spartacus FC 2020. 10. 03. 15:00
Nyíregyháza Spartacus FC - Szolnok 2020. 10. 18. 16:00
BVSC-Zugló - Nyíregyháza Spartacus FC 2020. 10. 25. 16:30
Nyíregyháza Spartacus FC - Hatvan 2020. 10. 31. 13:00
Újpest FC - Nyíregyháza Spartacus FC 2020. 11. 07. 14:00
Gyulai Amazonok - Nyíregyháza Spartacus FC 2021. 02. 07. 13:00
Nyíregyháza Spartacus FC - Soroksár 2021. 02. 11. 15:00
Nyíregyháza Spartacus FC - Cigánd SE 2021. 02. 13. 13:00
Nyíregyháza Spartacus FC - Monori SE 2021. 02. 20. 13:00
Kazincbarcika - Nyíregyháza Spartacus FC 2021. 02. 27. 13:00
Nyíregyháza Spartacus FC - Vasas 2021. 03. 13. 14:00
Nyíregyháza Spartacus FC - Gyulai Amazonok 2021. 03. 20. 13:00
Nyíregyháza Spartacus FC - Nyírség NSC 2021. 03. 23. 18:30
Nyíregyháza Spartacus FC - Nagymágocs 2021. 03. 27. 13:00
Szolnok - Nyíregyháza Spartacus FC 2021. 04. 03. 14:00
Nyíregyháza Spartacus FC - BVSC-Zugló 2021. 04. 10. 15:00
Hatvan - Nyíregyháza Spartacus FC 2021. 04. 17. 16:00
Újpest FC - Nyíregyháza Spartacus FC 2021. 04. 24. 14:00
Nyírség NSC - Nyíregyháza Spartacus FC 2021. 05. 01. 13:00
Soroksár - Nyíregyháza Spartacus FC 2021. 05. 08. 12:00