A koronavírus okozta veszélyhelyzet miatt kiadott szövetségi döntésnek köszönhetően nem csak a felnőtt, hanem az utánpótlás találkozókon sem lehetnek nézők, azaz zárt kapuk mögött rendezik már a hétvégi találkozókat is. Örökösföldön és a Városi Stadionban már a parkoló részek is le lesznek zárva, autókkal oda nem lehet bemenni, ezért a Nyíregyháza Spartacus vezetése kéri a szülőket, hogy ha hozzák a gyerekeket a mérkőzésekre, már a parkolók előtt tegyék ki őket. Ugyanez igaz az edzésekre is, azaz a tréningeken sem állhatnak ott a kerítések mellett! A klub kéri a szülők megértését, mindez a gyerekek és a családtagok egészségének megőrzése érdekében történik. Szintén emiatt a Nyíregyháza Spartacus-Bozsik Akadémia egyetlen, tavaszra tervezett nemzetközi tornára sem utazik, minden tervezett részvételt lemondott.

A fentiek a női csapatokra is vonatkoznak, azaz a Szpari női csapata is zárt kapuk mögött játszik már a hétvégén is.