Az ETO FC Győrt fogadta a Szpari U19-es együttese. A mieinknél több alapember hiányzott, akik a felnőtt csapattal az NB-II-es bajnokira utaztak.

28. perc Vezetést szerzett az ETO, Erdei Milán volt eredményes.

40. perc Hanzli Péter duplázta meg a vendégek előnyét, 0-2.

51. perc Szalka Máté tovább növelte a győriek előnyét, 0-3.

52. perc: A vendégcsapat tizenhatosán belül szereztük meg a labdát, Tangel László egy átvétel után nagy erővel lőtt a kapuba, 1-3.

85. perc Szalka Máté állította be az 1-4-es végeredményt.

Nyíregyháza Spartacus BJLA U19 – ETO FC Győr U19  1-4 (0-2)

Nyíregyháza Spartacus: Kovács Zsombor, Gincsai Zoltán, Hunyadi Bence, Tagai András, Gönczör Róbert (Vámos Gergő 69’), Oláh Lóránt, Czár Máté, Nagy Gergő (Gyüre András 57’), Rácin Rosztiszlav (Batta Gergő 69’), Tangel László (Ferencz Bence 75’), Tóth Ákos (Erdei Martin 57’)

Edzők: Csernijenko Ruszlán, Gyurovics Zsolt

Gólszerző: Tangel László 52’

Csernijenko Ruszlán vezetőedző:- Jó iramú mérkőzést játszottunk egy kreatív, agresszív futballt játszó Győr ellen. A mérkőzés során ellenfelünk többet birtokolta a labdát, kialakított helyzeteit jól használta ki. A mérkőzésnek voltak olyan periódusai 0-1-nél és 1-3-nál amikor ha koncentráltabbak vagyunk és tudjuk értékesíteni a lehetőségeinket, vissza tudtunk volna jönni a meccsbe. Gratulálunk az ellenfelünknek.