A Vasast fogadta a Szpari U19-es gárdája a bajnokságban. A mieink számára nem indult jól a meccs, a vendégek két helyzetüket is kihasználva 2-0-ra vezettek, de Ferencz Bence szépített. Fordulás után viszont gyorsan betaláltak a vendégek, eldöntve ezzel a meccset.

Nyíregyháza Spartacus U19 - Vasas 1-4 (1-2)

Nyíregyháza: Szondi - Szegedi, Spisák, Panyi, Ferencz, Sógor (Dencs), Kardos, Kölcsi, Szopkó(Garda), Oláh(Varga), Nagy D.

Lengyel Roland vezetőedző: - A játék képe alapján nem volt ekkora különbség a két csapat között, “sőt” Jó mérkőzést játszottunk, több szép akciót vezettünk és az ellenfél kapusának is több nagy védést kellett bemutatni. 2-1-nél egy szép akció után a kapufát találtuk el. A második félidő első percében gólt kaptunk, ami eldöntötte a meccs kimenetelét. De ezután is bátran játszottunk tovább, többször a védelmük mögé tudtunk kerülni, de sajnos a helyzeteket nem tudtuk gólra váltani. Ha ilyen bátran játszunk a jövőben biztos vagyok benne, hogy meg lesz az eredménye.