A szintén NB-II-es Szolnok vendége volt a Nyíregyháza Spartacus.

Szolnok – Nyíregyháza Spartacus 1-0 (1-0)

Szolnok: Molnár-Farkas – Hajba, Tóth P., Papp (Balogh M., 46.), B.Tóth (Földi, 77.) – Kuti, Tóth B. (Berdó, 63.), Pintér (Pantovic, 46.) – Csirmaz (Tóth L., 68.), Olasz (Török M., 46.), Rokszin.

Nyíregyháza: Hermány – Szokol, Dvorschák, Máté(Ur 72.p), Pálinkás(Barna a szünetben) – Rubus(Tamási a szünetben), Vámos(Heffler a szünetben), Holdampf(Szécsi 62.p), Harsányi – Rezes(Ács a szünetben), Rudolf

Az első félidő mezőnyjátékkal indult, az első nagy helyzet pedig a Spartacus alakította ki. Rezes lépett ki tisztán középen, de nem sikerült értékesíteni a ziccert. A másik oldalon viszont egy kontra végén Pintér előnyhöz juttatta a Szolnokot a 28. percben, 1-0. A gól után kiegyenlített volt a játék. Fordulás után Ács előtt adódott nagy lehetőség egy kapu előtti kavarodást követően, de 11 méterről fölé lőtt. Mezőnyfölényben játszott a Szpari, és több ígéretes akciója is volt, de egyenlíteni nem sikerült, így a Szolnok megnyerte az edzőmeccset.