A Kecskemétet látta vendégül a Szpari leány U16-os csapata. Az első félidőben Benkő Kíra szerzett vezetést a mieinknek egy átlövés után. A második játékrészben többet támadott a kecskeméti csapat, aminek meg is lett az eredménye, két megingást ki is használtak, előbb Papp Lilla majd Györe Petra góljaival fordított a vendég csapat, így elvitték a három pontot.

Nyíregyháza Spartacus FC leány U16 - Mercedes KLC leány U16 1-2 (1-0)

Nyíregyháza: Pekk Lili, Poczók Kincső, Huszár Hanna, Veres Anna, Pekk Luca, Moravszki Hanna, Linzenbold Dorina, Iski Kíra, Benkő Kíra, Szalanics Dóra, Dobrai Henrietta.

Csere: Borbély Flóra, Bartalos Nóra

Gól: Benkő Kíra

Edzők: Sándor Dávid, Jeddi Béla

Sándor Dávid: - Az első félidőben mindent jól csináltunk, maximálisan betartották a lányok amit kértünk tőlük és megérdemelten vezettünk a félidőben. A második játékrészre veszítettünk az önbizalmunkból, egyre több hibát vétettünk, amit az ellenfél ki is használt. Ennek ellenére elégedett vagyok a lányok teljesítményével, a hibákból pedig tanulnunk kell.