A 4. fordulót rendezték a női labdarúgó NB-II Keleti csoportjában. A Szpari a Vasas otthonában lépett pályára. Az első félidőben több helyzet is volt, a Szpari ziccereket dolgozott ki, de gólt csak a hazaiak szereztek a játékrész hajrájában. Fordulás után mindent megtett a Szpari az egyenlítés érdekében, és a 80. percben Urai Bianka révén egy átlövésből ez sikerült is. A végén mégis a Vasas örülhetett, mert a 89. percben újabb gólt szereztek, így 2-1-re győztek.

Vasas - Nyíregyháza Spartacus 2-1 (1-0)

Nyíregyháza: Molnár - Tóth C., Barta (Pekk 46.), Oláh., Paranai, Németh K., Bodnár, Urai, Fekete(Bukta 61.), Kárpátfalvi, Nagy P. (Csábi 66.)

gólszerző: Papp Csenge (42.), Kriskó Lili(89.) illetve Urai Bianka (80.)

Benkő Balázs vezetőedző: - Az első félidőben sok lehetőséget és gólhelyzetet kialakítottunk, azonban ezekkel nem sikerült élni, ráadásul a félidő végén hátrányba kerültünk. A második játékrészben rengeteg energiát mozgósítottunk és Urai Bianka révén remek gólt szereztünk, ám a végén a Vasas lőtt újabb gólt, amellyel megnyerte a mérkőzést, nem érdemtelenül.