Szombaton újabb mérkőzéseket vívtak a Nyíregyháza Spartacus-BJLA együttesei. Az U17-es és U19-es gárda már bajnokit játszott.

DEAC U12 - BJLA U12 1-4

Nyíregyháza: Bukovinszki (Ágoston) - Torresan (Heidinger), Papp (Homa) - Spekker (Hengsperger), Fodor (Sipos), Nagy (Szentmiklósy) - Kovács (Czidor), Tamás (Major), Szabó (Sinka)

Gól: Tamás, Fodor, Spekker, Sipos

Edző: Majoros Ádám

DEAC U13- BJLA U13 5-5 (3-3)

Nyíregyháza: Cservenyák (Varga Botond)- Száfta (Nagy B),Jacsó (Balla) - Sallai D (Ferenczi), Oláh (Nagy Zs) Kosztyu - Barta (Hatházi) Kenyeres, Hanusi (Varga Á)

Gólszerzők: Hanusi 3, Barta, Hatházi

Edző: Marcsek Zoltán

BJLA U14 - DEAC U14 2-1

Nyíregyháza: Ágoston - Dankó(Gál), Kalló(Anda), Tasnádi, Túróczi - Goncör(Madura), Papp, Nagy, Ferencz(Vasvári)- Csáki(Szász), Sallai(Varga)

Gólszerzők Nagy, Szász

Edző: Magyar Gábor

BJLA U15 - DEAC U15 0-3 (0-2)

Nyíregyháza: Simon F,(Novák Z), Majoros M, Villás G, Jeles L, Kosztyu K, Takács M, Kranyik N, Kiss R, Hatházi Cs, Király M, Böszörményi B.

Edző: Sándor Dávid

BJLA U16 - Cigánd U16 1-0

Nyíregyháza: Kovács(Novák) -Polyák(Selymes), Vaidych, Kondor, Máté Z. - Szabó, Melich, Juhász - Ling(Bába), Uray, Sándorfi

Gól: Máté Z.