A második szombati találkozón a Tiszaújváros volt a vendég.  Ezúttal is fiatalok ültek a Szpari kispadján.

Nyíregyháza Spartacus – Tiszaújváros 3-0 (1-0)

Nyíregyháza: Jova – Polényi, Nagy T., Pejovic, Forró, Ötvös, Kártik, Gulyás, Rezes (Németh 80.,), Tóth Á. (Kovács N. 80.,), Hornyák

vezetőedző: Bozsik József

Tiszaújváros: Herceg (Tóth Cs. a szünetben)- Molnár(Lipusz 67.), Nagy P, Lippai, Illés, Hussein(Pap 80.,), Bussy, Burics, Orosz, Nagy D.(Faggyas a szünetben), Kertész

vezetőedző: Gerliczki Máté

A 6. percben Kertész lépett ki a bal oldalon, és bár a kapuba talált, lesről tette mindezt. A másik oldalon Hornyákot buktatták a kaputól 20 méterre, a szabadrúgást Rezes lőtte centikkel mellé. A 15. percben Tóth Ádám kapott egy hosszú indítást, de lövését fogta a kapus. Támadásban maradt a Szpari, és Hornyák lövését blokkolták, majd a szöglet után Kártik bombázott fölé. A másik oldalon Nagy Dávid lőtt fölé egy akció végén, majd Jova Levente védett egy jobbról érkező beadás után. A 34. percben aztán megszerezte a vezetést a Nyíregyháza, Rezes László indult a bal oldalon Nagy Tamás remek passzával és a kapuba bombázott, 1-0.  A 41. percben Gulyás került lövőhelyzetbe, de szögletre pattant a labdája. Az első félidő több gólt nem hozott, maradt a Szpari vezetés.

Fordulás után egy remek Gulyás lövéssel indult a játékrész, szögletre pattant a labda egy lábról. Az 55. percben Hornyák kapott jó labdát középen, azonnal lőtt, de pár centivel célt tévesztett. A 63. percben növelte előnyét a Spartacus, Forró Gyula futott el szépen a bal oldalon, visszagurított, Tóth Ádám pedig a kapuba lőtt 14 méterről, 2-0.  Több ígéretes akciót vezetett a Nyíregyháza, az egyik végén Ötvös lőtt mellé. A 89. percben Forró előtt adódott lehetőség, de szerelték a védők a lövés előtt. A lefújás előtt aztán két saját nevelésű játékos hozta össze a harmadik találatot, Kovács Norbert passza után Németh Csaba lőtt a kapuba, 3-0. A Szpari hétvégi mérlege két meccs, két győzelem, 6-0-s gólarány.