A Dunaújvárost fogadta a bajnokságban a Szpari U17-es gárdája.

37’ Szende húzott el a jobb oldalon, majd a beadását Papp fejelte a jobb sarokba.

55’ Sztankó ment el a bal oldalon, beadása átszállt a hosszúra melyet Szende visszafejelt és Papp közelről nem hibázott.

57’ Pataki a pálya közepén 20 méterre az ellenfél kapujától kapott egy mélységi labdát, mellyel befordult, és a bal felső sarokba lőtt.

72’ Vámos a jobb oldalról pontosan centerezett középre és a 2 perce beállt Rácin berobbanva a kapuba fejelt.

Nyíregyháza Spartacus U17 – Dunaújváros U 17  4-0 (1-0)

Nyíregyháza Spartacus: Kovács –Vámos, Herczku, Ónadi, Roszpopa – Oláh, Sztankó (Sztankó 70’), Pataki, – Szende (Kölcsi 80’), Gulyás (Czár 46’), Papp (Rácin 70’)

Edző: Kiss Miklós

Gólszerző: Papp (2), Pataki, Rácin

Kiss Miklós edző: - Nehezen indult a mérkőzés, nem játszottunk jól. Az ellenfélnek adódtak gólszerzési lehetőségei, melyeknél Kovács jó védéseire is szükség volt ahhoz, hogy ne kerüljünk hátrányba. A szünet előtt még sikerült megszereznünk a vezetést. A második játékrészben már jól teljesítettünk, szép akciókat vezettünk, és okos gólokat szereztünk. A mérkőzés hajrájában már nagy volt a különbség a két csapat között és a gólkülönbség sem volt túlzott.