Bár a Merkantil Bank Ligában nem rendeznek a hétvégén fordulót, a Nyíregyháza Spartacus több csapata is pályára lép.

A Szpari II. vasárnap Nyírbélteken játszik a tervek szerint a megyei II. Pannónia csoportjában. Az U19-es csapat Debrecenbe utazik szombaton bajnokira, az U16-os együttes pedig 10 órától a Pécset fogadja a Városi Stadionban. Az U12-es és U13-as csapat pénteken Egerben szerepel.

A női NB-II-ben a Nyíregyháza Spartacus szombaton 13 órától a Gyulai Amazonokkal találkozik Örökösföldön, előtte 10 órától az U19-es csapat játszik itt bajnokit a Kisvárda ellen. Szintén szombaton az U14-es lányok is pályára lépnek, ők a Mezőkövesddel találkoznak 12.30-tól a Városi Stadionban.  Az U16-os lányok sem maradnak meccs nélkül, vasárnap Kazincbarcikára utaznak.