U19 II. osztály 2018.03.31. 12:00: Nyíregyháza Spartacus-BJLA – Szolnok 5:0 (2:0)
Az U19-es II. osztályú bajnokság huszonegyedik fordulójában a Nyíregyháza Spartacus-Bozsik Akadémia legnagyobb korosztálya a Szolnok csapatát fogadta az Örökösföldi Sporttelepen. Az első gólra 27 percet kellett várni, ekkor Mácsik Dominik szerezte meg a vezetést a Szparinak. Pár perccel később Listván Dominik megduplázta az előnyt, így a szünetben magabiztosan vezettek a mieink. Fordulás után aztán beindult a henger, Motkó Benjámin és Csáki Bertalan is gólt lőtt, a lefújás előtt pedig Végső Előd állította be az 5-0-ás végeredményt. Győzelmével a Spartacus magabiztosan őrzi második helyét a tabellán.

U17 II. o. 2018.03.31.: Vasas – Nyíregyháza Spartacus-BJLA 2:1 (1:1)
A Nyíregyháza Spartacus-Bozsik Akadémia U17-es csapata a Vasas csapatánál vendégeskedett a II. osztályú bajnokság huszonegyedik fordulójában. Az elmúlt hetek remeklését folytatva, a 9. percben Matyi Zoltán megszerezte a vezetést. Az előny nem tartott sokáig, egyenlítettek a hazaiak, így kialakítva a félidei eredményt. A második félidőben már úgy tűnt nem születik több gól, amikor az utolsó percben a hazaiak szereztek gólt, mellyel megnyerték a mérkőzést.

U16 II. o. 2018.03.31.: Vasas – Nyíregyháza Spartacus-BJLA 1:2 (0:1)
A Nyíregyháza Spartacus-Bozsik Akadémia U16-os csapata a Vasas csapatánál vendégszerepelt a II. osztályú bajnokság huszonegyedik fordulójában. A Szpari remekül indította a találkozót, a 9. percben Tagai András szerzett vezetést. Az első félidőben több gól nem esett, a fordulást követően viszont egyenlített a Vasas. Ám Tagai András révén volt válasza a nyíregyházi csapatnak, amely így meg is nyerte a mérkőzést.

U15 I. o. 2018.03.31. 13:00: Nyíregyháza Spartacus-BJLA – Videoton 1:0 (1:0)
A Nyíregyháza Spartacus-Bozsik Akadémia U15-ös csapata a Videoton csapatát fogadta, az I. osztályú bajnokság huszonegyedik fordulójában, a Városi Stadionban. A mérkőzés egyetlen gólját Oláh Lóránt révén a 38. percben a Szpari szerezte. Ezzel kapott gól nélkül egy jó csapatot győzött le a Nyíregyháza.

U14 I. o. 2018.03.17. 15:00: Nyíregyháza Spartacus-BJLA – Videoton 0:2 (0:1)
A Nyíregyháza Spartacus-Bozsik Akadémia U14-es csapata a Videoton csapatát látta vendégül, az I. osztályú bajnokság huszonegyedik fordulójában, a Városi Stadionban. A két félidő elején szerzett gólokkal győzött a vendégcsapat. Így nem sikerült pontot szerezni a listavezetővel szemben.

U13 I. o. 2018.03.31. 10:00: Nyíregyháza Spartacus-BJLA – Debrecen 1:2 (0:2)
A Nyíregyháza Spartacus-Bozsik Akadémia U13-as csapata a Debrecen csapatát fogadta az I. osztályú bajnokság Észak-Kelet elnevezésű csoportjának aktuális fordulójában, a Városi Stadionban. Az első félidőben két debreceni gól született. Fordulást követően Fekete Vince szépített, ám hiába tett meg mindent az egyenlítésért a hazai csapat, erre már nem futotta erejéből.

U12 I. o. 2018.03.31. 10:00: Nyíregyháza Spartacus-BJLA – Debrecen 2:3 (0:0)
A Nyíregyháza Spartacus-Bozsik Akadémia U12-es csapata az I. osztályú bajnokság Észak-Kelet elnevezésű csoportjának aktuális fordulójában a Debrecen csapatát látta vendégül, az Örökösföldi Sporttelepen. Az első félidőben mezőnyjáték folyt, gól nem született. A második félidőben azonban kinyílt a gólcsap. Két debreceni gól után Kerezsi Miklós és Onder Kolen góljaival egyenlített a Szpari. Ám az utolsó szó a vendégeké volt, akik ezzel megnyerték az izgalmas szomszédvári derbit.