A pécsieket fogadta a hétvégi fordulóban a Szpari U16-os gárdája. A mieink több lehetőséget is teremtettek a kapu előtt, de gól nem sikerült szerezni, így 0-0 lett a végeredmény.

Nyíregyháza Spartacus U16 – PMFC 0:0

Nyíregyháza Spartacus: Nagy – Dobos(Varga), Borsi, Sztankó, Szücs – Oláh, Czár(Erdei), Pataki – Szende, Papp(Gulyás), Roszpopa(Kecsmár)

Edző: Papp Ákos, Tóth Szilárd

Papp Ákos vezetőedző: - Az első negyedórában nehezen lendültünk játékba, viszont ezt követően több ígéretes támadást is vezettünk, melyekből helyzetek alakultak ki. Stabilan védekezett az ellenfél, és lehetőségei is csak a mi ajándékozásainkból voltak. Mi is szervezettek voltunk, kapott gól nélkül hoztuk le a mérkőzést, ami pozitívum. Egy apró gólocska hiányzott ma a győzelemhez, amihez közelebb álltunk ellenfelünknél.