Megyei rangadóval megkezdte a bajnokságot a Nyíregyháza Spartacus leány U16-os csapata is, az ellenfél a Kisvárda csapata volt. A lányok hátrányból fordítva, magabiztos játékkal hozták el a 3 pontot.

Kisvárda leány U16 - Nyíregyháza Spartacus leány U16 2-5 (1-1)

Nyíregyháza: Juhász Kinga - Kótis Zsuzsanna, Huszár Hanna, Balázscsik Dóra, Takács Eszter - Iski Kira (Bartalos Nóra), Törő Lara, Linzenbold Dorina - Tóth Krisztina, Bálint Antónia, Décsi Anna (Palincsár Fanni)

Gól: Tóth Krisztina (3), Törő Lara (2)

Jeddi Béla edző: - Kicsit idegesen, kapkodva kezdték a találkozót a lányok és az első félidő közepén egy szép szabadrúgásból meg is szerezte a vezetést a Kisvárda, majd fokozatosan egyre bátrabban játszottunk, és tetszetős támadásokat vezettünk. Az egyik ilyenből sikerült is az egyenlítés még az első félidőben. A második félidőben sikerült többször is az ellenfél mögé kerülnünk, ezekből születtek szép gólok. Gratulálok a lányoknak, sokat tettek a győzelemért és a helyenként szép játékért!