Az U16-os leány csapatunknak is elkezdődött a tavaszi szezon. A felnőttek után az utánpótlás együttes is 3-1-re győzött az Amazonok ellen. A vezetést a vendégek szerezték meg átlövésből, majd a mieinknek Szalanics Dóra révén sikerült büntetőből egyenlíteni az első félidő vége előtt. A második félidőben teljesen a Szpari akarta érvényesült, sikerült is megszerezni a vezetést a 48. percben, Szalanics Dóra talált be újra egy nagyszerű akció végén. A mérkőzés végeredményét Benkő Kíra állította be, higgadtan passzolt a kapuba az 55. percben kihasználva egy ziccert. Ezután is voltak még hazai helyzetek de újabb gólt már nem sikerült szerezni, ám így is egy magabiztos sikert arattak a lányok.

Nyíregyháza Spartacus FC leány U16 - Gyulai Amazonok 3-1 (1-1)

Nyíregyháza: Pekk Lili, Dobrai Henrietta, Huszár Hanna, Veres Anna, Pekk Luca, Linzenbold Dorina, Iski Kíra, Zsigó Dalma, Benkő Kíra(Kótis Zsuzsanna), Szalanics Dóra, Dalanics Korinna(Décsi Anna)

Gólok: Szalanics Dóra (2), Benkő Kíra

Edzők: Sándor Dávid, Jeddi Béla