U19 II. osztály 2018.03.10.: Sopron – Nyíregyháza Spartacus-BJLA 1:1 (0:0)
Az U19-es II. osztályú bajnokság tizennyolcadik fordulójában a Nyíregyháza Spartacus-Bozsik Akadémia legnagyobb korosztálya a Sopron vendége volt. Nem várt könnyű meccs a mieinkre, mivel a hetedik helyen álló Sopron volt az ellenfél. Az első félidő nem hozott gólt, és harminc percig fordulás után sem találtak be a csapatok. A 75. percben aztán Bakó Tamás megszerezte a vezetést a Szparinak. Sajnos sokáig nem örülhettük, öt perccel később egyenlített a Sopron, így 1-1 lett a végeredmény. A Nyíregyháza továbbra is a 2. helyen áll a tabellán.

U17 II. o. 2018.03.10. 10:00: Nyíregyháza Spartacus-BJLA– Sopron 5:0 (2:0)
A Nyíregyháza Spartacus-Bozsik Akadémia U17-es csapata a Sopron csapatát fogadta a II. osztályú bajnokság tizennyolcadik fordulójában. Gólparádét rendeztek a nyíregyháziak, Szokolai Márk duplájával, Boda Balázs, Starosta Dávid és Trencsényi Bence góljaival győzött magabiztosan a Szpari.

U16 II. o. 2018.03.10. 10:00: Nyíregyháza Spartacus-BJLA– Sopron 8:1 (3:0)
A Nyíregyháza Spartacus-Bozsik Akadémia U16-os csapata a Sopron csapatát fogadta a II. osztályú bajnokság tizennyolcadik fordulójában megrendezésre kerülő mérkőzésen. Tangel László két gyors góljával hamar megmutatta, hogy ki az úr a háznál, Herczku Alex góljával félidőre már háromgólos előnnyel ment a Szpari. Másodikban még ehhez ötöt sikerült tenni: Torkos Máté Bendegúz, Tangel László, Majdanics Milán, Jócsák Dávid, Makó Péter voltak eredményesek. A mérkőzés utolsó percében szépített a vendégcsapat, de a hazai örömet ez nem befolyásolta.

U15 I. o. 2018.03.10.: Honvéd – Nyíregyháza Spartacus-BJLA 3:0 (1:0)
A Nyíregyháza Spartacus-Bozsik Akadémia U15-ös csapata a Honvéd csapatánál vendégeskedett, az I. osztályú bajnokság tizennyolcadik fordulójában. Tudtuk, hogy a listavezetővel szemben nehéz dolga lesz a vendégcsapatnak, ez be is igazolódott. A 30. percig állta a sarat a Szpari, ekkor megszerezte a vezetést a Honvéd, mely a második félidőben még két góllal növelte előnyét, így megnyerve a mérkőzést.

U14 I. o. 2018.03.10.: Honvéd – Nyíregyháza Spartacus-BJLA 0:1 (0:1)
A Nyíregyháza Spartacus-Bozsik Akadémia U14-es csapata a Honvéd csapatánál vendégszerepelt, az I. osztályú bajnokság tizennyolcadik fordulójában. Kemény mérkőzésen csak egy gól született, de azt szerencsére Balogh Roland révén a Szpari szerezte, mellyel megnyerte a mérkőzést.

U13 I. o. 2018.03.10.12:00: Nyíregyháza Spartacus-BJLA– Salgótarján 4:0 (0:0)
A Nyíregyháza Spartacus-Bozsik Akadémia U13-as csapata a Salgótarján csapatát fogadta az I. osztályú bajnokság Észak-Kelet elnevezésű csoportjának első tavaszi fordulójában. Az első félidőben gól nem született, de a fordulás után Karácsony József megtörte a jeget. 15 perccel később duplázott, ezután Bodnár Milán Martin és Garda Dominik volt még eredményes. Így magabiztos győzelemmel kezdte a tavasz a Szpari.

U12 I. o. 2018.03.10. 13:30:Nyíregyháza Spartacus-BJLA – Salgótarján 13:0 (4:0)
A Nyíregyháza Spartacus-Bozsik Akadémia U12-es csapata az I. osztályú bajnokság Észak-Kelet elnevezésű csoportjának első tavaszi fordulójában a Salgótarján csapatát fogadta. A csapat folytatta a sikeres őszi szereplést, és magabiztos győzelmet aratott, szép játékkal. Eredményes volt: Virág Ákos 4, Kenéz Kristóf 2, Kárpátfalvi Donát 2, Gyurkovics Attila 2, Chrabák Noel Alexander, Tóth Nándor és Onder Kolen.