Az ungvári Zinedine csapatával találkozott felkészülési mérkőzésen a Szpari U14-es gárdája. A mieink egy jobb oldali támadás végén Varga Balázs találatával szereztek vezetést, majd Oláh Benjamin két hasonló gólt szerzett. Mind a két gólnál több embert is kicselezett a nyíregyházi játékos, majd nagy erővel 16 méterről a kapuba lőtt.

Nyíregyháza Spartacus U14- FC Zinedine 3-0 (0-0)

Nyíregyháza Spartacus: Szolár Dávid (Szondi Levente), Chrien Balázs (Szabó Levente), Spisák Bence, Lestál Szilárd (Czimer Ádám),Forgó Tamás (Horváth Tamás),Szegedi Máté, Kovalecz Soma, Szopkó Vince (Konzili Máté), Cseh Norbert (Karácsony József), Oláh Benjámin, Varga Balázs

Edző: Csernyijenkó Ruszlán, Vojtovics Sándor

Csernyijenkó Ruszlán: - Az első félidőben kapkodó volt a játék, sok labdát vesztettünk indokolatlanul. Ennek ellenére voltak helyzeteink, az ellenfél többnyire védekezett. A második félidőben már nyugodtabban játszottunk és több kombinatív támadást is vezettünk. A mi akaratunk érvényesült, sikerült háromszor is betalálnunk. Összességében stabilnak mondható játékot mutattunk, az ellenfél inkább kontrákkal próbálkozott. Egy hasznos mérkőzésen vagyunk túl, ahol többen is jó teljesítményt nyújtottak. További sok sikert kívánunk ellenfelünknek!