Szombaton is nagyüzem volt az utánpótlás bajnokságokban. A Szpari U19-es együttese magabiztosan nyert Újpesten.

BJLA U12 - DVSC U12 2-5

Nyíregyháza: Ágoston (Bukovinszki) - Torresan (Heidinger), Spekker (Tamás), Kovács (Czidor) - Nagy (Szabó), Sipos (Papp), Fodor (Hatházi) - Prodán (Seregi), Tóth (Homa)

Gól: Tóth, Seregi

ƁJLA U13 - DVSC U13 2-5

Nyíregyháza: Varga B (Cservenyák)- Nagy Levente ( Száfta), Balla ( Nagy B), Kicsák (Muskóczki), Varga Á (Jacsó)- Nagy Lóránt ( Nagy Zs), Madura ( Kosztyu) Oláh ( Kenyeres)- Sallai M

Gólszerző: Madura 2

Edző: Marcsek Zoltán

Eger - BJLA U14 2-5 (2-3)

Ágoston - Lőrincz(Göncör), Gál(Tasnádi), Császár, Dankó - Csáki , Nagy, Papp(Czifra), Ferencz - Kalló(Szász), Villás(Varga)

Gólszerzők: Villás, Ferencz 2, Kalló, Csáki

Edző: Magyar Gábor

Paksi FC U15 - BJLA U15 1-1 (0-1)

Nyíregyháza: Novák Z, Novák B, Jeles L, Kondor T, Majoros M, Kiss R, Hatházi Cs(Villás G), Kranyik N(Takács M), Juhász M, Király M, Uray K(Böszörményi B)

Gól: Juhász Máté

Edző: Sándor Dávid

BJLA U16 - Veszprém 2-2 (1-0)

Nyíregyháza: Ress, Molnár, Szabó M., Bagoly, Melich, Sándorfi(Ling), Máté, Kovács(Vaidych), Selymes, Bába(Makó), Szóke

Gól: Kovács, Bagoly

Edző: Papp Ákos

BJLA U17- FTC U17 1-7 (0-4)

Nyíregyháza: Barancic- Tran Ba (Pataki) Jakab ( Bora) Halász- Szalanics (Dankó) Tóth, Sós,Bíró- Bakó (Tóthszegi),Berezhnoi, Nagy (Hegedűs)

Gól: Hegedűs

Edző: Tudja Dávid

UTE U19 - BJLA U19 0-3 (0-2)

Nyíregyháza: Harman, Kárpátfalvi, Bodnár, Asztalos (Zelicskovics), Takács, Lupsa(Lakóczi), Tóth (Ur), Pók, Horváth(Czimer), Varga(Turóczi), Márton

Gólszerző: Varga B., Bodnár V., Lakóczi R.

Edző: Gyurovics Zsolt, Kiss Gábor