A mérkőzés jól indult, mert már a második percben vezetést szerzett a Szpari, Linter Sára bólintott pontosan. Majd a 29. percben Szanyi Mária egy tetszetős akció végén érkezett jó ütemben és duplázta meg az előnyt. A Kazicbarcika egy kontra végén szépített a 37. percben, majd az eredmény nem változott az első félidőben. A második játékrészben is nagy nyomás alá helyezte a Szpari az ellenfél kapuját. Rengeteg helyzetet dolgoztak ki a lányok és vagy a kapufa, vagy az ellenfél kapusa hárított. A 65. percben Barta Boglárka talált be egy szöglet után, kialakítva a végeredményt.

Kazincbarcika U19 - Nyíregyháza Spartacus U19 1:3 (1:2)

Nyíregyháza Spartacus: Verdes-Bukta Pekk Barta Lukács-Nagy Kárpátfalvi Kovács - Szanyi Linter Tahóczki (Bódig)

Edző: Sánta Tibor

Sánta Tibor: A mutatott játékkal elégedett vagyok sőt... viszont a helyzetkihasználásunk továbbra is szörnyű, ennek ellenére hatalmas gratuláció a hölgyeknek!!