Az első osztályban szereplő gárdák közül az U14-es együttes Debrecenben lépett pályára, és bár Jeszenszky Ádám góljával még egyenlített 1-0 után, a második félidőben háromszor is eredményes volt a DVSC, így 4-1 lett a végeredmény. Az U15-ös csapat viszont pontot szerzett a hajdúságiaknál 2-0-ról egyenlítve! Előbb Mészáros Marcell, majd Torkos Máté volt eredményes, így 2-2 lett a végeredmény.

A II. osztályban szereplő csapatok közül az U16 hazai pályán fogadta a ZTE-t, és Szokolai Márk góljával vezetett is, de a 75. percben egyenlítettek a zalaiak. A nyíregyháziak azonban gyorsan válaszoltak, három perccel a kapott gól után Dibáczi Zoltán talált a kapuba, így 2-1-re nyert a Bozsik. Az U17 szintén a Zalaegerszeget fogadta, ez a meccs nem hozott gólt, így 0-0-ás döntetlen született, az U19 meccsén viszont négy is esett. Itt a házigazda Paks szerezte meg a vezetést, de Fellegi Nándor, Schmidt Péter és Fodor Csaba is eredményes volt a nyírségieknél, így 3-1-re győzött a Nyíregyháza.