Révész Csabának néhány ősz hajszállal több lett a Békéscsaba elleni U19-es találkozó után. Együttese jól futballozott, de az első félidőben nem sikerült gólt szerezni. Fordulás után viszont Vajda Roland büntetőből megszerezte a vezetést, és sokáig úgy tűnt, ez az egy találat el is dönti a három pont sorsát. A vendégek azonban a 89. percben egyenlítettek, ám a középkezdés után azonnal jött a válasz! Mácsik Dominik lőtt a csabai kapuba, így a Szpari 2-1-re győzött, és harmadik a tabellán.

Nyíregyháza Spartacus-Bozsik Akadémia - Békéscsaba 2-1(0-0)

Nyíregyháza: Nagy - Gajdos, Szegedi, Fehér, Kovács E(Finna 19.), Vajda (Listván 80.), Végső, Hubicsák(Bakó 80.), Kulcsár(Mácsik 66.), Kovács N, Motkó

vezetőedző: Révész Csaba