Szerdán rendezték a Városházán a hagyományos Városi Sportgálát, melyen jutalmazták az elmúlt évben eredményesen szereplő versenyzőket, csapatokat, edzőket. A Nyíregyháza Spartacus is több díjat kapott.

A „Csapatsportágakban elért hazai eredményekért kategóriában” három díjat adtak át, közülük az egyiket mint őszi bajnok a Nyíregyháza Spartacus NB-II-es együttese kapta. Az elismerést Dankó Gergő ügyvezető és a csapat játékosa, Nagy Dominik vette át Dr. Ulrich Attila alpolgármestertől.

A „ jövő reménységei” kategóriában is érintett volt a Szpari, Szalanics Dóra, a Spartacus női csapatának korosztályos válogatott játékosa, és Cseh Norbert vehetett át díjat Dr. Vinnai Győző országgyűlési képviselőtől, mint a klub saját nevelésű, fiatal tehetségei, akik már a felnőtt csapatban is bemutatkozhattak.