A DVSC U19-es együttese ellen lépett pályára edzőmeccsen a Nyíregyháza Spartacus U19-es csapata. Az első félidőben Németh Csaba és Tangel László találataival 2-0-ra a Szpari vezetett. A 20 percben jobb oldali támadás során Szokolai Márk játszotta meg a tengelyben jól helyezkedő Németh Csabát, aki 20 méterről nagy gólt lőtt. (0:1) A 28 percben a bal oldalon, a Debrecen térfelén Boda Balázs jó ütemben szerzett labdát, betört a 16-os területére és az 5-ös vonal magasságból remek átadással játszotta meg Tangel Lászlót, aki higgadtan, lapos lövéssel megszerezte a második találatot.(0:2). A második játékrészben egyenlített a Debrecen, így 2-2 lett a végeredmény.

DVSC U19 - Nyíregyháza Spartacus U19 2-2 (0-2)

Nyíregyháza 1. félidő: Talián László (Lőrincz Zsolt 30.,), Matyi Zoltán, Makó Péter, Ferencz Róbert, Bálint Ákos, Németh Csaba, Seres Patrik, Tóth Ákos, Boda Balázs, Szokolai Márk, Tangel László

Nyíregyháza 2. félidő: Lőrincz Zsolt (Poór László 60.), Matyi Z.(Gönczör R. 60.), Ferencz R.(Szabó B. 60.), Seres P.(Szabó M. 60.), Bálint Á.(Tagai A. 60.), Németh Cs.(Mészáros M. 65.), Hunyadi Bence, Batta Gergő, Boda B(Molnár Z. 67), Jócsák Dávid, Tangel L.(Torkos M. 60.)

Vezetőedző: Lengyel Roland, Edző: Gyurovics Zsolt

Lengyel Roland: - A nagy meleg ellenére jól előkészített pályán, dinamikus, jó sebességű és iramú találkozót játszottunk. A mérkőzésen végig pozitív szemléletben, egységesen futballozott a csapat. Védekezésben fegyelmezetten, támadásban veszélyesen, szellemesen játszottunk. 2-0-ás vezetésünk után többször is növelhettük volna előnyünket, de a végén egy 11-es és egy figyelmetlenség után kiegyenlített ellenfelünk.