A Ferencváros vendége volt a Nyíregyháza Spartacus U19-es együttese. Sokáig nem esett gól, de számos lehetőséget teremtettek a mieink mind a két félidőben a Ferencváros kapujának előterében. A 80. percben aztán megszületett a vezető találalat! A felező vonalnál Gyüre András remek labdával indította Tóth Ákost, akit a Ferencváros védője csak szabálytalanul tudta megállítani a tizenhatoson belül, 11-es! A megítélt büntetőt Hunyadi Bence a balra mozduló kapus mellett, higgadtan a kapu jobb oldalába lőtte.1:0 A 89. percben Dragoner révén viszont egyenlített a Fradi egy erősen vitatható góllal. A két perces hosszabbításban is a nyíregyháziak voltak veszélyesebbek, és meg is volt a lehetőség, hogy a győzelmet megszerezzék a mieink, de nem sikerült élni vele. Ebben a mérkőzésben benne volt a győzelem...

Ferencvárosi TC U19 – Nyíregyháza Spartacus BJLA U19  1-1 (0-0)

Nyíregyháza Spartacus: Kovács Zsombor, Gincsai Zoltán, Hunyadi Bence, Tagai András (Vámos Gergő 68’), Gyüre András, Szűcs Dávid (szünetben Panyi Attila), Szende Bálint, Gönczör Róbert, Rácin Rosztiszlav, Batta Gergő (Tóth Ákos 73’), Erdei Martin

Edzők: Csernijenko Ruszlán, Gyurovics Zsolt

Gólszerző: Hunyadi Bence 80’

Csernijenko Ruszlán vezetőedző: - Jó iramú, intenzív mérkőzést játszottunk a Ferencváros otthonában, a Népligetben. Csapatunk védekezésben és támadásban is megvalósította az elképzelteket. A Ferencváros gólszerzési lehetőséget nem tudott teremteni a kapunk előterében, a stabil, egységes  és szervezett védekezésünk miatt. Veszélyes támadásaink során 5-6 alkalommal sikerült a Fradi védővonala mögé kerülve gólszerzési lehetőségeket kialakítani, azonban ezekből a helyzetekből egyet tudtuk gólra váltani. Cseréink is jól szálltak be a mérkőzésbe, újabb lendületet adva a csapatjátékhoz. A 88. percig vezettünk, helyzeteink alapján le kellett volna zárni a mérkőzést a javunkra. A Ferencváros az utolsó percben történő egyenlítő gólja után is mérkőzéslabdánk volt a győzelem megszerzéséhez. Az egész mérkőzésen sokkal közelebb álltunk a végső győzelem megszerzéséhez, de a szerzett 1 pontot is értékként kezeljük a Fradi otthonában. Gratulálunk az egész csapatnak a kiváló teljesítményhez!