Rosszul indult a meccs nyíregyházi szempontból, az UTE már a 9. percben vezetést szerzett. Húsz perc múlva viszont egyenlített a Szpari, Pataki Bence harcolt ki egy büntetőt, melyet gólra is váltott. Az 51.percben ismét Pataki volt eredményes, távoli szabadrúgása a kapuban kötött ki, 1-2. A lilák végül egyenlítettek, így döntetlen lett a végeredmény.

UTE - Nyíregyháza Spartacus-BJLA U16 2-2 (1-1)

Nyíregyháza Spartacus: Kovács – Varga, Borsi, Szücs, Roszpopa – Oláh, Czár, Pataki – Jeszenszky(Gulyás), Papp(Sztankó), Szende

Edző: Papp Ákos, Tóth Szilárd

Gólszerzők: Pataki (2)

Papp Ákos vezetőedző: - Sajnos rosszul kezdtük a mérkőzést, mert egy pontrúgást követően hamar előnybe került az Újpest. A folytatásban domináltunk, helyzeteket alakítottunk ki. A második félidőt jól kezdtük, nyomás alá helyeztük az ellenfelet és a vezetést is megszereztük. A második félidő második felére teljesen ránk jött az UTE, és sajnos egy figyelmetlenség miatt kiegyenlítettek. Nagyot küzdöttek ma a játékosaim.