Folytatódtak az utánpótlás bajnokságok. A Szpari több csapata is pályára lépett.

Mezőkövesd U12 - BJLA U12 0-9

Nyíregyháza: Bukovinszki (Ágoston) - Heidinger (Torresan), Spekker (Nagy), Homa (Papp) - Szabó (Major), Tamás (Sipos), Fodor (Czidor) - Sinka (Hengsperger), Tóth (Szilágyi)

Gól: Tamás 2, Major 2, Tóth 2, Spekker, Szilágyi, Fodor

Edző: Majoros Ádám

Mezőkövesd U13- BJLA U13 2-4 (1-2)

Nyíregyháza: Cservenyák (Varga B)- Nagy B (Nagy Levente), Muskóczki (Kicsák), Varga Á (Jacsó)- Száfta (Hatházi) Madura (Balla), Kovács (Ferenczi)- Kosztyu (Kenyeres), Oláh (Vasvári)

Gólszerzők: Vasvári 2, Madura, Kenyeres

Edző: Marcsek Zoltán

BJLA U14 - Békéscsaba U14 1-1(0-0)

Nyíregyháza: Ágoston, Nagy B., Lőrincz, Varga(Villás), Túróczi, Gönczör(Ferenc), Czifra(Kalló), Császár, Gál, Sallai(Szász), Csáki

Gólszerző: Nagy Balázs

Edző: Magyar Gábor

BVSC Zugló U15 - BJLA U15 2-1 (1-1)

Nyíregyháza: Novák Z, Novák B(Szenes V), Jeles L, Villás G, Kosztyu K(Hatházi Cs), Majoros M, Juhász M, Kiss M, Kranyik N, Király M, Uray K.

Gól: Kranyik Norbert

Edző: Sándor Dávid

III.Kerület U16 - BJLA U16 1-0

Nyíregyháza: Papik - Vaidych, Szabó, Bagoly, Melich, Sándorfi(Ling), Máté, Kovács, Makó(Bába), Polyák, Kondor

Edző: Papp Ákos

A mieink az utolsó percben kapott góllal szenvedtek vereséget.

DVSC U17- BJLA U17 4-1 (2-0)

Nyíregyháza: Barancic- Dankó,Tran Ba, Jakab, Halász( Szalanics) Berezhnoi,Bora(Ferenczi), Bakó, Nagy, Bíró, Tóthszegi( Hegedűs)

Gól: Bíró

Edző: Tudja Dávid

BJLA U19 - REAC U19 1-1 (1-1)

Nyíregyháza:Harman - Kárpátfalvi, Lakóczi(Tóth M.), Turóczi, Asztalos, Takács, Lupsa(Zelicskovics), Tóth N., Kalán(Tóth M.), Szőke, Ur

Gól: Ur

Edző: Kiss Gábor

Sajnos a mieinknél Kalán Ádám a hajrában komolyan megsérült, a diagnózis szerint eltört a kulcscsontja.