A Diósgyőr vendége volt a Szpari leány U19-es gárdája. Bár nem kezdte rosszul a meccset a Nyíregyháza, mégis a DVTK szerzett vezetést, a borsodiak pedig a második félidőben bebiztosították győzelmüket.

DVTK - Nyíregyháza Spartacus U19 4-0 (1-0)

Nyíregyháza: Dobó-Nagy, Pekk, Kornyitás (Árvai), Barta, Gaál (Endrédi), Kárpátfalvi, Nagy, Néző (László), Bukta (Orosz), Molnár, Szondi (Patai)

Tóth Balázs edző: - Jól kezdtük mérkőzést, irányítottunk, tartottuk a labdát és ahogy lenni szokott, kontrából az ellenfél megszerezte a vezetetést. Ezután is mi kezdeményeztünk, de a 16-os előterében nagyon bizonytalanok voltunk, az utolsó passzok nem sikerültek. A második félidőben elfogytunk mind mentálisan, mind fizikálisan, ezért lett ekkora a különbség.