Igyekszünk minden héten nyomon követni a Nyíregyháza Spartacus kölcsönben lévő játékosainak teljesítményét. A legutóbbi fordulóban az NB-II-es Siófoknál lévő Németh Barnabás 67 percet töltött kezdőként a pályán, ezúttal gólt nem szerzett az Ajka elleni 1-1-es találkozón. Az NB-III-ban Keleten a Tiszafüred 2-1-re kikapott az Újpest II-től, Kovalecz Soma végig pályán volt, Bertók Márk az 57. percben állt be, míg Czimer-Nyitrai Ádám ezúttal nem kapott lehetőséget. A Tiszaújvárosban Cseh Norbert kezdett, és az 50. percben ő szerezte meg a vezetést, de végül 2-2 lett a végeredmény az Eger ellen. A Sényő 1-1-es döntetlent játszott a REAC vendégeként, Szopkó Vince a 37. percben állt be, Szondi Levente nem jutott lehetőséghez.

Nyugaton a Szentlőrinc továbbra is a feljutásért harcol, 20 meccs után is veretlenek, és Pataki Bence kezdő volt. A támadó 72 percet játszott, és 4-0-ra nyertek idegenben a Gárdony ellen.