Az Astra érkezett Nyíregyházára a soron következő U16-os leány bajnoki mérkőzésre. Az első félidőben a Szpari lányai voltak kezdeményezőek, a vendégek berendezkedtek a kapu elé, és nagyon nehéz volt őket feltörni Helyzetekig jutottak el a mieink, a vendégek kontráiban volt veszély, de egyik csapat sem tudott betalálni. A második félidő sem kezdődött másképp, majd a 61. percben egy kontra után sikerült megszerezni az Astranak a vezetést. Ez nem szegte kedvét a lányoknak, továbbra is nyomást helyeztek a vendégekre, és egy szép támadás végén sikerült egyenlíteni a 68. percben Zsigó Dalma révén. Három perc múlva már a vezetést is megszerezte a Szpari, Veres Anna talált a kapuba pontrúgás után. A mérkőzés végén meccslabdája volt a csapatnak, de nem sikerült a ziccert kihasználni, így maradt a 2-1. A lányok ezzel a győzelemmel kívannak boldog anyák napját az édesanyáknak!

Nyíregyháza Spartacus FC leány U16 - Astra ALEF HFC-Üllő leány U16 2-1 (0-0)

Nyíregyháza: Pekk Lili, Poczók Kincső, Veres Anna, Huszár Hanna, Dobrai Henrietta(Décsi Anna), Linzenbold Dorina, Iski Kíra, Zsigó Dalma, Benkő Kíra, Szalanics Dóra, Pekk Luca.

Gólok: Zsigó Dalma, Veres Anna

Edzők: Sándor Dávid, Jeddi Béla