Harmadik mérkőzését játszotta a Leány U14-es bajnokságban a Nyíregyháza Spartacus együttese. A mieink két győzelemmel a hátuk mögött várták a Szolnok elleni meccset, és Katona Flóra már az 5. percben jelezte, hogy ezúttal sem lesz gond. Flóra végül meg sem állt a mesterhármasig, csakúgy mint Szabó Jázmin, aki szintén háromszor volt eredményes. Bakó Alina is betalált, így a vége 7-1 lett. A Szpari mérlege: 3 meccs, 3 győzelem, 20 lőtt és egy kapott gól. Nem rossz az első szezonban!

Nyíregyháza Spartacus Leány U14 - Szolnok 7-1

Nyíregyháza: Czvik P. , Szabó, Bartha, Barta, Kemenyiczki, Tuza, Katona, Oláh, Bakó

Cserék: Lakatos Zs., Bíró, Szalontai, Birovecz, Lévai, Lakatos P.

Fejér Márkó vezetőedző Nyíregyháza: - Sportszerű mérkőzésen egyértelmű győzelmet arattunk. Örülök, hogy mindenkinek lehetőséget adhattam, és boldog születésnapot kívánunk Brekovszki Juliannának!

Csörghe Tamás vezetőedző Szolnok: - Csapatunk nagy része mindössze 12 éves kislány, egy évvel fiatalabbak mint a korosztály, mégis felvettük  versenyt az erősebb és gyorsabb csapattal szemben is. Gratulálok a Nyíregyházának, játékosaimnak pedig köszönöm a példás hozzáállást.