A PMFC ellen játszottak idegenben és itthon is a Bozsik Akadémia első és másodosztályban szereplő együttesei. Utóbbiban az U19 számára nagyon rosszul sikerült a találkozó, a nyíregyháziak már az első félidőben két gólos hátrányba kerültek, majd a folytatásban is csak a pécsiek voltak eredményesek, így 5-0 lett a végeredmény. Az U17 idegenben szerepelt, és szintén 2-0-ra vezetett a PMFC, ám itt a szépítés sikerült Csonka Meliton Márk révén, és bár próbált egyenlíteni a hajrában a Bozsik, 2-1 lett a végeredmény. Az U16-nak viszont sikerült pontot szereznie a pécsiek otthonában. A szünetben - a változatosság kedvéért - 2-0-ra vezettek a hazaiak, ám fordulás után előbb Starosta Dávid, majd Boda Balázs is gólt lőtt, így 2-2 lett a vége. A csapat legutóbbi öt meccséből ez volt a harmadik döntetlen.

Az első osztályban szereplő gárdák közül az U15 hazai pályán kapott ki 3-1-re, a nyíregyháziak gólját Barta Gábor szerezte. Az U14 találkozója késéssel indult, mivel a pécsiek egy közúti baleset miatt nem érkeztek meg időben, elterelték a forgalmat az M3-as autópályáról. Nagy csatát hozott a meccs, és Jeszenszky Ádám találatával ugyan a Bozsik vezetett, de fordított a Pécs. A Nyíregyháza azonban nem adta fel, és Ónadi László, Páll Zsombor és Pataki Bence találataival 4-2-re győzött.