Gólgazdag mérkőzésen játszott döntetlent Leány U16-os csapatunk a Gödöllő otthonában. A Szpari a mérkőzés vége előtt 3 perccel vezetett először a találkozó alatt, de sajnos nem sikerült megtartani az előnyt, mivel a ráadásban sikerült kiegyenlítenie a hazai csapatnak.

Gödöllő SK Leány U16 - Nyíregyháza Spartacus Leány U16 5-5 (3-1)

Nyíregyháza: Juhász Kinga - Kótis Zsuzsanna (Bartalos Nóra), Veres Anna, Balázscsik Dóra, Takács Eszter - Iski Kira, Linzenbold Dorina, Törő Lara - Tóth Krisztina, Bálint Antónia, Palincsár Fanni (Décsi Anna)

Gól: Törö Lara, Linzenbold Dorina (2), Balint Antónia (2)

Jeddi Béla: - Sajnos nagyon hamar 2 gólos hátrányba kerültünk és innentől futottunk az eredmény után, viszont a második félidőben nagyot mentek a lányok, és sikerült is megfordítani a mérkőzes. Sajnos az utolsó utáni pillanatban egy pontrúgás utáni kavarodást követően alakult ki a végeredmény. Összességében igazságos döntetlen született.