A DVSC-DLA ellen lépett pályára a Nyíregyháza Spartacus U14-es gárdája. Az első félidő kiegyenlített játékot hozott, majd a 39. percben Onder Kolen lépett ki egyedül, és higgadtan értékesítette a ziccert, 1-0.

A második félidő elején egyenlített a Debrecen, majd a vezetést is átvették. A Szpari kitámadott a pontszerzés érdekében, amit a DVSC kihasznált, és újabb gólt lőtt, ezzel megnyerte a találkozót.

Nyíregyháza Spartacus U14 - DVSC-DLA U14 1-3 (1-0)

Nyíregyháza: Vitos, Dankó, Halász, Tran Ba, Jakab, Tóh, Kenéz, Piros (Pataki), Onder, Bakó (Barancic-Kovács), Hegedűs (Ferenczi)

Papp Ákos vezetőedző:- Az első félidőben jól játszottunk, helyzeteket alakítottunk ki. A másodikban nagyon buta gólokat kaptunk, de sokáig volt esélyünk arra, hogy megverjük a listavezetőt. Azt látom, hogy szépen fejlődik a csapat, és az egyének is, és talán ez a legfontosabb!