A harmadik helyen álló Airnergy vendége volt a Nyíregyháza Spartacus a női NB-II-ben.

Airnergy – Nyíregyháza Spartacus 3-0 (1-0)

Budapest

Nyíregyháza: Czégény – Nagy B., Kocsis, Bornemissza(Kertész 75.), Urai – Balogh, Pócsik – Tóth(Garda 85.), Szanyi (Kárpátfalvi 69.), Kovács – Fekete (Popovics 85.)

vezetőedző: Makay Robin

Az első félidő több lehetőséget is hozott mindkét oldalon, gólt azonban csak a hazaiak szereztek. A 40. percben Janosütz szerzett vezetést a hazaiaknak, így egy gólos Airnergy vezetéssel térhettek pihenőre a csapatok. Fordulás után gyorsan megduplázta előnyét a fővárosi csapat, a 47. percben Surányi volt eredményes. A 77. percben Janosütz állította be a végeredmény, az Airnergy 3-0-ra legyőzte a Nyíregyháza Spartacust.

Makay Robin: Úgy nem lehet mérkőzést nyerni, ha kihagyjuk a helyzeteket. Csalódás az eredmény, mert sok lehetőségünk volt, de nem tudtuk gólra váltani ezeket. Mindenkinek le kell vonnia a következtetéseket a találkozóból.