Idegenben lépett pályára a Szpari a Magyar Kupában.

Tarr Andráshida - Nyíregyháza Spartacus 1-0 (0-0)

Zalaegerszeg 200 néző

Jv: Kovács Gábor (Horváth, Rigó)

Andráshida: Czirjék - Horváth, Kónya (Bailo 52.), Fülöp (Szegleti 52.), Takács, Kalamár, Marsai, Ferencz, Bíró, Szabó (Tóth 69.), Nagy

vezetőedző: Dobos Sándor

Nyíregyháza: Fadgyas - Nagy J (Rezes a szünetben), Fodor, Rubus, Farkas, Végső, Polényi, Kulcsár (Kártik 63.), Pekár, Daru (Dragóner 62.), Hornyák

vezetőedző: Lengyel Roland

Nyíregyházi helyzettel kezdődött a találkozó, Pekár szöglete után Fodor fejelt, a labda a kapufáról pattant ki, Hornyák duplázott, de hárított a hazai kapus. A folytatásban mezőnyfölényben játszott a Spartacus, több ígéretes támadása is volt a csapatnak, de rendre mentett az Andráshida védelme. Előbb Daru majd Pekár előtt adódott lehetőség, és Hornyák is gólt szerezhetett volna, de kimaradtak a helyzetek. Fordulás után is maradt a vendég fölény, de a 60. percben az Andráshida szerzett vezetést, egy szabadrúgás után kipattant a labda, Bailo pedig a kapuba lőtt, 1-0. A hátralévő időben próbált egyenlíteni a Szpari de nem sikerült, így az Andráshida jutott a 32 közé a Magyar Kupában.

Lengyel Roland vezetőedző: - Az első félidőben látszott az osztálykülönbség, sok helyzetünk volt, de kimaradtak. Fordulás után az Andráshida bebizonyította mi mindent lehet elérni, ha egy csapat teljes szívvel küzd. Szégyelljük magunkat a vereség miatt, gratulálok a hazaiaknak.