Erősen tartalékosan utazott a fővárosba a Nyíregyháza, hiányzott Boros Edina, Bornemissza Barbara, Nagy Brigitta, Kovács Anikó és Pócsik Lívia is, ennek ellenére jól kezdett a Szpari, és egy kontra végén Fekete Gabriella megszerezte a vezetést. A hazaiak a 25. percben Bernhardt révén egyenlítettek, majd pár perccel később ismét ő volt eredményes. Az első félidő hajrájában Tagyi is betalált, így a szünetben 3-1-re vezetett a Kelen. Fordulás után is hősiesen küzdött a Spartacus, és Fekete Gabriella szépített, 3-2! Miközben az egyenlítésért harcoltak a mieink, a hajrában Tarpataki majd Gyenes volt eredményes, utóbbi a Kelen második büntetőjét értékesítette, így 5-2 lett a végeredmény.

Kelen SC - Nyíregyháza Spartacus 5-2 (3-1)

Budapest

Jv: Kalmár Petra ( Jele, Szász)

Nyíregyháza: Czégény - Popovics, Urai, Kocsis, Szanyi - Kárpátfalvi, Tóth, Fekete, Balogh - Garda (Lizák 86.), Kertész

Makay Robin vezetőedző: Az eredmény ellenére gratulálok csapatomnak, mert óriásit küzdöttek a pályán lévők, mindent megtettek ma. Büszke vagyok rájuk.