A Honvéd ellen zárta a szezont a Nyíregyháza Spartacus U19-es csapata. Az első félidő kiegyenlített játékot hozott, de gólt csak a vendégek tudtak szerezni. Fordulás után Kerezsi megduplázta a fővárosiak előnyét, és végül magabiztosan győztek.

Nyíregyháza Spartacus BJLA U19 – Budapest Honvéd MFA  0:5 (0:1)

Nyíregyháza Spartacus: Baráth Benedek, Gincsai Zoltán, Hunyadi Bence, Tagai András, Gönczör Róbert (Batta Gergő 70’), Oláh Lóránt (Szűcs Dávid 58’), Czár Máté (Nagy Gergő 58’), Rácin Rosztiszlav (Enyedi Péter 58’), Tangel László, Tóth Ákos (Ferencz Bence 70’)

Edzők: Csernijenko Ruszlán, Gyurovics Zsolt

Csernijenko Ruszlán: - Az első félidőben kiegyenlített játék folyt a pályán. Voltak lehetőségeink a gólszerzésre, de nem éltünk vele. A vendégcsapat azonban egy megingásunkat azonnal kihasználta és megszerezte a vezetést. A második félidő elején egy elkerülhető gólt kaptunk, mely megtörte a csapatot. Ebben a játékrészben ellenfelünk fizikálisan és mentálisan is fölénk nőtt, megérdemelten szerezte meg a győzelmet.