A szombati ellenfél Doroggal szemben nem rossz a Szpari eddigi statisztikai mutatója. Az elmúlt években négy találkozót játszott a két csapat az NB-II-ben, és ezek közül kettőt megnyert, egyszer lett döntetlen, és csak idén márciusban szenvedett vereséget a Nyíregyháza. A gólarány is 5-4 a Szpari javára. A lőtt gólok tekintetében a Spartacus a mostani bajnokságban a leghatékonyabb csapat, eddig kilenc alkalommal találtunk be és mindössze a Budaörs tudta bevenni Jova Levente kapuját, igaz ők kétszer is.

A hétvégi Dorog-Nyíregyháza meccset Szilasi Szabolcs vezeti, segítői Lémon Oszkár és Mohos Milán lesznek. A játékvezető utoljára közel egy éve bíráskodott a Szpari meccsén, akkor 5-3-ra nyertünk Cegléden.