A Balmazújvárost fogadta a Szpari U19-es leány csapata, és a mieink Linter Sára góljával vezettek, de fordítottak a vendégek. Gilányi Alexandra egyenlített, ám a szünetben így is a vendégeknél volt az előny. Fordulás után aztán gyorsan komoly előnyt szerzett a Balmazújváros, így Pekk Panna már csak szépíteni tudott.

Nyíregyháza Spartacus - Balmazújváros 3-7 (2-3)

Nyíregyháza: Verdes, Gilányi, Pekk, Linter, László (Orosz), Gaál, Molnár, Nagy T., Néző (Patai), Popovics, Lukács(Tahóczki)

Tóth Balázs edző: - Nagyon enerváltan játszottunk a mai napon, aminek sajnos vereség lett az eredménye. Remélem időben kaptuk ezt pofont és tudunk javítani a következő fordulókban. Az igazsághoz hozzá tartozik, hogy négy játékosom is először játszott nagypályás mérkőzésen, ettől függetlenül nem volt akkora különbség a két csapat között. Gratulálok a vendégeknek!