U19 II. osztály 2017.12.07. 13:00: Nyíregyháza Spartacus-BJLA – Kaposvár

Az U19-es II. osztályú bajnokság tizenötödik, utolsó őszi fordulójában a Nyíregyháza Spartacus-Bozsik Akadémia legnagyobb korosztálya a Kaposvár csapatát fogadja az Örökösföldi Sportelepen. A hétvégéről elhalasztott mérkőzésen az egész őszi szezonban kiegyensúlyozottan és eredményesen szereplő harmadik helyezett nyíregyházi csapat a hatodik helyen álló somogyiakat igyekszik hazai pályán legyőzni. Látogassunk ki minél többen és szorítsunk hazai pályán a Szparinak!

U14 I. o. 2017.12.07. 13:00: Nyíregyháza Spartacus-BJLA – Kaposvár

A Nyíregyháza Spartacus-Bozsik Akadémia U14-es csapata a Kaposvár csapatát látja vendégül a Városi Stadionban megrendezésre kerülő mérkőzésen, az I. osztályú bajnokság tizenötödik, utolsó őszi fordulójában. A sikeres őszi szezon hétvégéről elhalasztott utolsó mérkőzését is szeretné pozitív élménnyel zárni a Szpari. Legyünk minél többen, és szurkoljunk a nekik!