Újpesten zárta az őszi idényt U16-os leány csapatunk. Korán vezetést is szereztek a lányok Szalanics Dóra révén, ami meg is alapozta a mérkőzést. A 22. percben Szalanics Dóra már mester hármasnál járt! Zsigó Dalma követte a csapattárs példáját, a második félidőben ő is mesterhármasig jutott. Szalontai Hajnalka duplával járult hozzá a nagy különbségű győzelemhez, ezzel a Szpari hibátlanul vette az őszi fordulókat, és mehet el a megérdemelt pihenőre.

Újpest FC leány U16 - Nyíregyháza Spartacus FC leány U16 3-8 (0-3)

Nyíregyháza: Pekk L, Nagy D, Huszár H, Veres A, Bartha B,(Linzenbold D), Moravszki H, Brekovszki J, Pekk L, Zsigó D, Szalanics D,(Szalontai H), Benkő K.

Gólok: Szalanics Dóra (3), Zsigó Dalma (3), Szalontai Hajnalka (2)

Edző: Sándor Dávid

Sándor Dávid: - Nagy utat tettek meg a lányok a felkészülési időszak óta és nagyon hosszú ősz van mögöttünk, nagyon sokat dolgoztak a lányok és nagyon sokat fejlődtek! Gratulálok nekik büszkék vagyunk rájuk!