Több új labdarúgóval is szerződést kötött a Nyíregyháza Spartacus. A játékosok  már a csapattal készültek az elmúlt napokban, illetve az első edzőmeccsen is pályára léptek. Most a szerződéseket is aláírták a felek, így a következő szezonban a Nyíregyházát erősíti Papp Máté.

A 26 éves középpályás Csákvárról érkezett, korábban volt a MOL Vidi és a Puskás Akadémia játékosa. Kovác Alan is a Szpariban folytatja, a 26 éves pozsonyi származású támadó az ETO labdarúgója volt tavasszal.

Szintén támadóként bevethető Tóth Barna. A 23 éves, újpesti nevelésű, 198 cm-es játékos a Monor színeiben futballozott legutóbb, 36 bajnokin volt kezdő az NB-II-ben és 14 gólt szerzett – többek között a Szpari ellen is.