Az első osztályban szereplő csapatok közül az U14 az MTK-t fogadta, és az első félidő nem hozott gólt. Fordulás után viszont vezetést szereztek a fővárosiak, és előnyüket megtartva végül 1-0-ra nyertek. A Bozsik Akadémia U15-ös gárdája is kikapott a kék-fehérektől, itt 2-0-ra nyertek a vendégek.

A másodosztályú együttesek közül az U16 Szolnokon lépett pályára, és bár hátrányba kerültek a mieink, a 83. percben Trencsényi Bence egyenlített, így 1-1 lett a végeredmény. Az U17 viszont nyerni tudott a Tiszaligeti Stadionban, Kifor Bence a 14. percben volt eredményes, és mint később kiderült ezzel győzelemhez juttatta a Bozsikot, mely 1-0-ra nyert. Az U19-es gárda viszont igazi gólparádét rendezett a szolnokiak ellen. Ács Szabolcs már a 3. percben betalált, majd Fodor Csaba percei következtek, aki kétszer volt eredményes. A szünetben 3-0-ra vezetett a Bozsik, fordulás után viszont Kulcsár Hunor, majd Fellegi Nándor már ötre növelte az előnyt, és még nem volt vége! Orosz Flórián, Vajda Roland és Hadadi Krisztofer két góljával 9-0-ra vezettek a mieink, és bár szépített a hajrában a Szolnok, Hadadi harmadik találatát is megszerezte, így a Nyíregyháza 10-2-re győzött!