Edzőmérkőzést játszott a Tarpa ellen a Szpari U19-es gárdája. Gólt ugyan nem hozott a meccs, de sok helyzetet alakított ki a Nyíregyháza.

Tarpa megyei I. osztály (felnőtt) – Nyíregyháza Spartacus BJLA U19 0-0

Nyíregyháza Spartacus: Kopasz József (Poór László a szünetben) – Gajdos Gergely (Ferencz Róbert a szünetben), Seres Patrik, Matyi Zoltán, Kovács Erik (Csáki Bertalan a szünetben), – Szegedi Bence, Bakó Tamás, Boda Balázs, – Csáki Bertalan (Dudics István a szünetben), Szokolai Márk (Tangel László a szünetben), Sárosi Máté (Molnár Zoltán 60’)

Edzők: Révész Csaba, Gyurovics Zsolt

Révész Csaba vezetőedző:- Az első felkészülési mérkőzés a 0-0 ellenére eseménydús 90 percet hozott. Több gólhelyzetet dolgoztunk ki, ezekből 5-6 kifejezett gólszerzési lehetőség volt, amelyeket nem sikerült gólra váltani. A gólhelyzetek mellett 3 kapufát rúgtunk. Több játékosunk nagyszerű teljesítményt nyújtott, dolgozunk tovább.