A Merkantil Bank Liga legerősebb keretével rendelkező MTK érkezik ma este Nyíregyházára. Feczkó Tamás vezetőedző viszont a kék-fehér klub honlapja szerint továbbra sem számíthat Gera Dánielre, Baki Ákosra, Hrepka Ádámra, Balogh Bélára és Takács Ronaldra, ráadásul csatlakozott a sérültek sorához Torghelle Sándor is, aki a Budaörs elleni mérkőzést combfájdalmai miatt nem tudta befejezni, Szerencsi Miklóst pedig porccal műtötték a héten.

A Nyíregyháza Spartacus - MTK összecsapás egy kis ünnepséggel kezdődik majd. A klub most szeretné köszönteni az ősz legjobbjának választott Kártik Bálintot, az ősz legszebb gólját szerző Kesztyűs Barnát, és Zelenák Ferenc szurkolót. Utóbbi részt vett a voksoláson és a szerencse is neki kedvezett, így személyesen veheti majd át Kártik Bálint mezét a középpályástól.

Fotó:Nemzeti Sport