Tiszavasváriban lépett pályára a Nyíregyháza Spartacus II. a Megyei II. osztály Pannónia csoportjában. A mieink szereztek vezetést a 25. percben egy öngólnak köszönhetően, majd az első félidő hajrájában Kovács Norbert megduplázta az előnyt. Fordulás után Trencsényi Bence találatával már három góllal vezetett a Szpari, és bár szépített a Tiszavasvári, a Spartacus II. magabiztosan győzött.

Tiszavasvári - Nyíregyháza Spartacus II. 1-3 (0-2)

Nyíregyháza: Talián - Barzó (Vámos 58.), Ferencz, Szűcs, Magyar, Németh, Sztankó(Tudja 46.), Oláh(Batta 73.), Trencsényi, Szokolai(Molnár 87.), Kovács N.

gólszerző: Szolyka (67.) illetve Mészáros (öngól, 25.), Kovács N (44.), Trencsényi (61.)

Szilágyi Krisztián vezetőedző: - A játékosok hozzáállásával maximálisan elégedett vagyok, és az első félidőben több helyzetet kidolgozva megérdemelten vezettünk. Fordulás után már inkább a küzdelem dominált, de örülök a győzelemnek, gratulálok a fiúknak!