A Szentlőrinc ellen lépett pályára idegenben a Nyíregyháza Spartacus. A mieinknél több helyen változott a legutóbbi kezdő.

Szentlőrinc - Nyíregyháza Spartacus 2-2 (0-0)

Kaposvár 150 néző

Jv: Kovács J. Zoltán (Rózsa Dávid, Vörös Dániel)

Szentlőrinc: Prokop – Erdélyi, Keresztes, Tamás L., Németh, Havas,, Törőcsik (Jancsó 74.), Harsányi (Hajnal 81.), Grumic, Török (Sinanovic a szünetben), Kiss-Szemán (Biben a szünetben)

vezetőedző: Marián Sluka

Nyíregyháza: Fejér - Szabó B.(Nemes 69.), Papucsek, Jánvári, Galambos (Szokol 69.), Sigér Á. (Márkus 59.) , Paku,  Vass P., Pócsik (Gresó 38.), Hamed (Csörgő 59.), Zamostny

vezetőedző: Szergej Pacaj

1. perc A hazaiak kezdték a mérkőzést.

5. perc A Nyíregyháza birtokolta többet a labdát a mérkőzés elején, de helyzetet nem sikerült kialakítani.

12. perc Ígéretes akciót vezetett a bal oldalon a Szpari, de a beadás nem volt pontos.

14. perc Nyíregyházi szabadrúgás után elkerülte a labda a kaput.

20. perc Kigyenlített a mérkőzés, mindkét oldalon jól zárnak a védelmek.

25. perc Harsányi végzett el szabadrúgást hazai oldalon, Fejér fogta a 30 méteres lövést.

35. perc Pócsik vállalta el 18 méterről, a felső sarkot célozta, néhány centivel ment fölé a labda.

38. perc Pócsikot Gresó váltotta.

43. perc Paku kapott sárga lapot.

Vége az első félidőnek, mely kevés helyzetet hozott, gólt nem.

47. perc Nyíregyházi szabadrúgással indult a második félidő, de a beadásról mindenki lemaradt középen.

51. perc Rövid időn belül két szögletet is rúghatott a Szpari, az egyik után a gólvonalról mentettek a hazai védők.

53. perc Megszerezte a vezetést a Szentlőrinc, egy beadás után Havas fejelt a kapuba, 1-0.

56. perc Megint havas fejelt, Fejér nagyot védett, a kapufára tolta a labdát, majd Törőcsik közeli ismétlését is hárította a Szpari kapusa.

59. perc Kettős csere, Márkus és Csörgő érkezett Hamed és Sigér helyére.

62. perc Galambos kapott sárga lapot.

65. perc Harsányi lépett ki középen, nagy helyzetben lőtt, Fejér bravúrral, lábbal hárított.

68. perc Megint Fejérnek kellett nagyot nyújtóznia, szögletre tolta Sinanovic lövését.

69. perc Nemes és Szokol állt be Szabó B. és Galambos helyére.

75. perc GÓÓÓÓÓL!   Egyenlített a Szpari! Gresó Mátyás remek beadása után Csörgő Raul fejelt a kapuba, 1-1!

83. perc A gól óta a Szpari a kezdeményezőbb, egy szabadrúgás után kipattant a labda, és Vass lőtt fölé.

85. perc GÓÓÓÓÓÓL! Paku Roland beadása után Vass Patrik lőtt a kapuba, 1-2!

87. perc Zamostny szabadrúgását fogta a hazai kapus.

94. perc Egyenlített a Szentlőrinc. A hosszabbítás legvégén egy szabadrúgást követően betaláltak a hazaiak Grumic révén, 2-2.

Vége a mérkőzésnek. De kár a végéért...

Szergej Pacaj: - Nagyon fáj, hogy az utolsó másodpercben kaptunk gólt, de reálisan nézve igazságos a döntetlen. Az első félidőben gyengén játszottunk, majd a második játékrészben a cserék után sikerült fordítanunk. Közel álltunk a győzelemhez, kevés hiányzott.

Fotó: nso.hu